Robotická kosačka solo by AL-KO Robolinho 450 W

Publikované: 22.5.2024

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W je kompaktný a efektívny pomocník pre udržiavanie trávnika. Tento model je navrhnutý tak, aby poskytoval plne automatické kosenie plochy až do 450 m², čo z neho robí ideálne riešenie pre menšie až stredne veľké záhrady. Táto kosačka bola vyvinutá inžiniermi v Nemecku a vyrobená špecialistami v Rakúsku, čo pre zákazníkov znamená záruku vysokej kvality.

S hlučnosťou iba 60 dB je táto robotická kosačka tichým spoločníkom, ktorý pri kosení nebude rušiť vás, ani vašich susedov. Vďaka inteligentnému pripojeniu k systémom Smart Garden je možné kosačku ovládať a monitorovať prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN, čo zabezpečuje jednoduchú a intuitívnu obsluhu. Ovládanie je možné aj cez Amazon Alexa.

So schopnosťou zvládnuť stúpanie až 35% je Robolinho 450 W spoľahlivým nástrojom pre udržiavanie dokonale pokoseného trávnika. Navyše, s nízkou hmotnosťou a vysokou manévrovateľnosťou si ľahko poradí aj s úzkymi priechodmi a zákrutami, čo umožňuje presné kosenie aj v náročnejších častiach záhrady.

Kosačka je tiež vybavená senzormi, ktoré zabezpečujú jej bezpečné používanie a chránia ju pred krádežou. Okrem toho je schopná rozpoznať prekážky a vyhnúť sa im.

Štvornásobná životnosť noža vďaka špeciálnej geometrii s rotáciou sprava doľava znižuje potrebu častých výmien a zaisťuje dlhodobú účinnosť. Robotická kosačka AL-KO Robolinho 450 W je tak moderným riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivého a inteligentného pomocníka pre udržiavanie svojej záhrady.

Odporúčaná plocha kosenia: do 450 m²

Záber: 20 cm

Doba nabíjania: 45 minút


Kontakt na predajcu: Šeko Shop Euronics, Mederčská 4, Komárno

Cena: 899 € (cena platná v čase zverejnenia článku)

Nákup je možný aj na splátky