Mobilná klimatizácia Whirlpool PACF29CO W

Aktualizované: 1.7.2024 | Publikované: 28.6.2024

V letných mesiacoch, keď teploty nepríjemne stúpajú, sa mobilná klimatizácia stáva neoceniteľným pomocníkom. Tieto prenosné zariadenia sú ideálne pre situácie, kedy trvalá inštalácia klimatizácie nie je možná alebo žiaduca, ako napríklad v prenajatých bytoch alebo domoch či stavbách bez možnosti montáže na stenu. Mobilné klimatizácie sú tiež skvelou voľbou pre menšie priestory alebo jednotlivé miestnosti, kde centrálna klimatizácia nie je potrebná alebo efektívna.

Jedným z modelov, ktorý si získal obľubu na trhu, je Whirlpool PACF29CO W, ktorý ponúka kombináciu výkonu, efektivity a používateľského komfortu. Tento model je vybavený množstvom funkcií, ako je odvlhčovanie, ventilátor, automatické vypnutie, pojazdné kolieska pre ľahkú prenosnosť, nočný režim pre tichú prevádzku, časovač. Samozrejmosťou je diaľkový ovládač.

S energetickou triedou A a chladiacim výkonom 12000 BTU/h je tento model vhodný pre miestnosti s rozlohou 20-30 m2, čo z neho robí ideálnu voľbu pre väčšinu domácností a menších kancelárskych priestorov. Viac o jednotke BTU (British Thermal Unit) si môžete prečítať v samostatnom článku.

Táto klimatizácia je tiež vybavená HEPA filtrom, ktorý odstraňuje až 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc, čím zabezpečuje čistý vzduch v miestnosti.

Medzi kľúčové vlastnosti produktu patrí:

  • funkcia Jet Cooling: slúži na expresné chladenie, za necelých 10 minút dokáže znížiť teplotu v miestnosti o 5 stupňov
  • technológia Around U: vďaka teplotnému snímaču, ktorý je umiestnený v diaľkovom ovládači, dokáže zariadenie nastaviť optimálnu teplotu
  • tichý režim Silent Mode: vďaka špeciálnemu prevádzkovému režimu, pri ktorom výparník aj kondenzátor pracujú pri nízkych otáčkach ventilátora, je chod výrobku mimoriadne tichý
  • režim spánku: v režime spánku sa LED panel v noci vypne, aby vás nerušil
  • funkcia odvlhčovania: z miestnosti odstráni viac ako 2 litre vody za 1 hodinu
  • funkcia Auto Clean: eliminuje vlhkosť vo vnútri spotrebiča a udržiava ho chladný a čistý

V prípade, že hľadáte mobilnú klimatizáciu, ktorá je spoľahlivá, energeticky úsporná a ľahko ovládateľná, Whirlpool PACW212CO by mohla byť tou správnou voľbou pre vaše potreby. S jej pomocou si môžete užívať chladný a čistý vzduch kdekoľvek v dome alebo kancelárii, bez starostí a komplikácií spojených s tradičnými klimatizačnými systémami.

Technické detaily:

Energetická trieda (chladenie): A

Hlučnosť: 64 dB

Odporúčaná plocha: 20-30 m2

Odvlhčovanie: 2 l / hod.


Kontakt na predajcu: Šeko Shop Euronics, Mederčská 4, Komárno

Cena: 399 € (cena platná v čase zverejnenia článku)