Všetky inzeráty makléra: Ing. Milan Štefanec


Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj veľký komerčný objekt v Zemianskej Olči. Celková rozloha areálu je: 14 635 m2 V ponúkanom areály sa nachádza viacero objektov (nehnuteľností) so zastavanou plochou : 3 364 m2. Z toho: 4 veľké skladové priestory: spolu 2 455 m2 Mlyn so zastavanou plochou: 642 m2 Vrátnica: 32 m2 garáž o rozlohe: 20 m2 Sociálna budova: 235 m2 V súčasnosti sa areál využíva na skladové účely a živočíšnu výrobu. Súčasťou je starší 3 podlažný mlyn s funkčným elektrickým vedením, rozsiahlymi suterénnymi priestormi, kvalitnou tehlovou konštrukciou a masívnymi drevenými trámami, ktoré vystužujú jednotlivé podlažia v interiéry mlynu. Podlahová plocha nehnuteľností: 4 648 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), vlastná studňa, plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia váhy na nákladné vozidlá: 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 Cena: 753 702 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

753 702 €

753 702 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Komárna  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v centre Komárna. Úžitková plocha nehnuteľnosti: 306 m2, rozloha spolu s pozemkom a garážou: 383 m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v historickej časti mesta na pešej zóne. Budova je polyfunkčná: na poschodí sa nachádzajú dva veľké samostatné bytu, na prízemí sú komerčné priestory. Dispozícia Poschodia: 1. byt: predizba, veľká vstupná hala, priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, obývacia izba, spálňa, dve loggie 2. byt: predizba, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba, spálňa, 3 ďalšie priechodné izby, jedna loggia Vykurovanie ako aj ohrev TÚV v každom z bytov zabezpečuje samostatný kotol Protherm Panther. Každý z bytov má vlastnú klimatizáciu. Podlahy sú laminátové, v kuchyni a kúpeľni je keramická dlažba. Prízemie pozostáva z dvoch veľkých a jedného menšieho komerčného objektu. Väčšie komerčné priestory tvorí jedna väčšia miestnosť, zadný sklad a sociálna miestnosť s toaletou. Vhodné na vytvorenie predajne, prípadne kaviarne. Menší komerčný priestor slúži v súčasnosti ako kozmetický salón. Ponúkaná nehnuteľnosť je z polovice podpivničená. K domu patrí aj samostatný dvor o rozlohe 77 m2, v ktorom sa nachádza kovová garáž. Ak hľadáte veľkú polyfunkčnú nehnuteľnosť v centre mesta Komárno vhodnú na pohodlné bývanie ako aj na podnikanie neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena dohodou. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt - Zlatná na Ostrove  [8.3.2023]

Ponúkame na predaj obchodno - priemyselný objekt pri obci Zlatná na Ostrove. Nehnuteľnosť z roku 1986 pozostáva z troch vzájomne prepojených častí. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste I. triedy č. 63 vedúcej z mesta Komárno do Bratislavy, iba 10 km od okresného mesta Komárno. Dobré napojenie na nový cezhraničný most vedúci do Maďarska a na maďarskú diaľnicu (8 km). Rozloha pozemku: 4 601 m2, zastavaná plocha: 734 m2, celková úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 930 m2 Murovaná budova slúži v súčasnosti ako autoservis a predajňa: farby-laky. Dispozícia nehnuteľnosti: Prízemie: tri veľké komerčné priestory, štyri sociálne zariadenia (kúpeľne s toaletou), šatňa, dve kancelárie a schodisko. Poschodie – podkrovie: dva kancelárske priestory, 2 sociálne zariadenia s toaletou a spojovacia chodba. V suteréne sa nachádza kotolňa. Pred budovou aj za ňou sa nachádzajú vybetónované a vyasfaltované plochy. Pred budovou je ohradené parkovisko s kapacitou pre 30 áut. Za budovou je väčší dvor vhodný na uskladnenie materiálu – možnosť prístupu nákladných vozidiel cez samostatnú kovovú bránu. Nehnuteľnosť prešla pred niekoľkými rokmi čiastočnou rekonštrukciou. V roku 2007 bol objekt oplotený. V roku 2012 bola opravená strecha budovy, budova bola čiastočne zateplená. Objekt s nadčasovým dizajnom a dobrou dopravnou dostupnosťou: (napojenie na cestu I. triedy, dve príjazdové cesty, samostatný prístup z pozemku do obce) ponúka široké možnosti využitia. Územný plán umožňuje využitie objektu na obchod a služby. Vhodné na výrobné ako aj obchodné účely, skladovo - logistický priestor, prípadne ubytovacie a reštauračné účely. Napojenie na všetky potrebné inžinierske siete: el. vedenie, plyn (vykurovanie objektu plyn. kotlom), mestskú vodu. opt. internet. Bezprostredná blízkosť čerpacej stanice a stanice STK. Na pozemku je veľkokapacitná žumpa. Možnosť napojenia na vysoké napätie (trafostanicu) je výhodou. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 325 000 EUR V prípade Vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

325 000 €

325 000 €
Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Komárne  [8.3.2023]

Ponúkam Vám na predaj komerčný objekt v Komárne. Podlahová plocha ponúkaného objektu: 174 m2, úžitková plocha vrátane podkrovia: 200 m2. Dispozícia objektu: Veľká miestnosť s barovým pultom, dve menšie miestnosti (v súčasnosti jedna využívaná ako kancelária), chodba, zadná technická miestnosť - kotolňa, sklad, sociálne zariadenie a menšia kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia podkrovná miestnosť, hlavná miestnosť je z časti podpivničená - pivnica o rozlohe cca 15 m2. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová, v objekte podlahu tvorí keramická dlažba. Inžinierske siete: samostatná žumpa, voda mestská, plyn, elektr. vedenie (230 V/ 380V), Budova z roku 1996 je v pôvodnom, ale technicky dobrom, zachovalom stave. Objekt je možné využívať vzhľadom na polohu naďalej ako pohostinstvo - nachádza sa v oblasti s veľkým pohyb zamestnancov, v blízkosti nie je stravovacie zariadenie. Veľké a početné okná po obvode hlavnej miestnosti je možné využiť aj ako výklad - vhodné aj ako obchodný priestor, kancelária. Objekt s dobrou dostupnosťou od hlavnej cesty - vhodná strategická poloha Cena: 112 500 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na t. čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

112 500 €

112 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj polyfunčnú budovu v Komárne  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj komerčný - polyfunkčný objekt. Budova sa nachádza v širšom centre mesta Komárno. Celková zastavaná plocha budovy vrátane pozemku (vnútornej terasy) je 300 m2. Úžitková plocha vrátane poschodia: cca 500 m2 Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia a 1. nadzemného podlažia. Nachádzajú sa v nej prevádzky: Prízemie: kaderníctvo, kozmetický salón, pedikúra, veľké pohostinstvo s : uzavretou terasou, barovým pultom, soc. zariadeniami, kuchyňou a z technickej miestnosti . Poschodie: Veľká zariadená posilňovňa s recepciou, väčšia terasa, pánska a dámska šatňa, 2 toalety. Budova je čiastočne podpivničená, má dobrú - strategickú polohu a dobrú dostupnosť od mesta, od VI. a VII. sídliska, ako aj od železničnej a autobusovej stanice. Budova je klimatizovaná, zabezpečená kamerovým systémom. V prípade ak máte záujem o väčšiu, novú polyfunkčnú budovu s viacerými zabehnutými prevádzkami, ktorá ponúka široké možnosti využitia a je zároveň zaujímavou investičnou príležitosťou neváhajte nás kontaktovať. Cena v RK. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku objektu nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v Radvani nad Dunajom  [8.3.2023]

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s veľkým pozemkom v Radvani nad Dunajom. Plocha pozemku aj s murovanou chatkou: 3165 m2 Pozemok vedie od hlavnej cesty až po breh Dunaja, chatka sa nachádza na vyššie položenej časti pozemku - zastavaná plocha chaty: 53 m2, úžitková plocha chatky spolu s poschodím: 95 m2 Dispozícia chatky: Prízemie: - kúpeľňa so sprchou a toaletou, - veľká kuchyňa s možnosťou rozdelenia na ďalšiu izbu - pekná zastrešená terasa s murovaným krbom - bočná murovaná prístavba využívaná ako sklad náradia Poschodie s dvomi miestnosťami : - veľká podkrovná izba - podkrovná spálňa Na poschodie sa ide externým dreveným schodiskom - výhľad na okolie z menšieho balkónu Stavebný materiál spodnej časti je tehla, vrchná časť je zateplená. Podlahu na prízemí tvorí keramická dlažba, na poschodí je laminátová podlaha. Izby na poschodí sú obložené tatranským profilom. Sedlová strecha - betónové škridle KM beta. Chatka so súpisným číslom je už dlhšiu dobu neobývaná, posledné fotky sú s obdobia jej používania Možnosť úpravy a prispôsobenia podľa predstáv nového majiteľa Inžinierske siete: elektr. vedenie, vlastná studňa, možnosť pripojenia na obecnú vodu vedúcu na hranici pozemku, plynové vedenie vedie popri hlavnej ceste vedúcej k pozemku V prípade záujmu možnosť dokúpenia susediacich pozemkov o rozlohe 22,6 árov, resp. pozemku o rozlohe 128 árov. Turisticky zaujímavá a lukratívna oblasť: vo vzdialenosti cca 200 m od pozemku bude sprevádzkovaná kompa vedúca do Maďarska. Pozemok vedie až k brehu Dunaja, blízkosť kúpaliska a Wellness Patince ako aj Virtského jazera, resp. medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. - vzdialenosť od historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti 20 km - od štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály 29 km Vhodné na rekreačné účely, pre milovníkov vodných športov, rybárov, veľká perspektíva z hľadiska podnikania. V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena: 94 950 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,

94 950 €

94 950 €
Radvaň nad Dunajom

AKCIA! Komerčný priestor v centre mesta na prenájom  [3.3.2023]

Exkluzívne ponúkame na prenájom jedinenčný komerčný priestor v historickej časti mesta Komárno. Pekný podkrovný priestor s rozlohou 65 m2 pozostáva z predizby, prednej izby spojenej s kuchyňou, veľkej miestnosti - kancelárie a kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Bola uskutočnená rozsiahla rekonštrukcia: - kúpeľňa s novou sanitou a obkladačkami, nový elektrický bojler - nové podlahy, maľovka a vchodové dvere do bytu - nová kuchynská linka so spotrebičmi: práčka, elektrická varná doska, chladnička, digestor, kameninový drez Priestor sa v prípade záujmu prenajíma aj so zariadením. Priestor nie je určený na bývanie! Ak hľadáte jedinečný podkrovný priestor v centre mesta poskytujúci zázemie potrebné pre prácu ako aj komfort štandartný pre bytové priestory neváhajte nás kontaktovať. Cena nájomného je 390 Eur + réžia 50 Eur mesačne.

390 €

390 €
Komárno

Rodinný dom v centre Komárna na predaj  [3.3.2023]

Páčilo by sa Vám bývať na pár krokov od historického centra Komárna, no zároveň v tichej uličke? Možno by bol pre vás tento dom správnou voľbou. K rodinnému domu o rozlohe 104 m2 patrí aj upravený dvor: spolu 245 m2 Dispozícia domu: upravená veranda, kuchyňa, 3 veľké priechodné izby, veľká komora, kúpeľna s vaňou a toaletou. Možnosť využívania veľkej klenbovej pivnice pod domom. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: laminátové parkety v izbách, plastové okná a dvere, nová kuchynská linka, nová maľovka. V cene domu je aj zariadenie: nábytok a kuchynská linka s tlmeným zatváraním dvierok, zabudovanou umývačkou riadu, elektrickou varnou doskou a elektrickým sporákom. Stavebný materiál: pálená tehla strecha: sedlová Kúrenie zabezpečuje plynový kotol značky Protherm, ohrev TÚV bojler. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: mestská voda, kanalizácia, plyn, elektr. vedenie. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila a máte záujem o bližšie informácie a o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 146 500 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

146 500 €

146 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj pekný penzión v Patinciach  [13.2.2023]

Ponúkame na predaj prerobený Penzión v Patinciach. Objekt s možnosťou celoročného využitia sa nachádza v rekreačnom areály kúpeľov Patince. - počet izieb 16 izieb (4 a 2 posteľové, resp. s manžel. posteľou) - zastavaná plocha 190 m2, úžitková plocha 560 m2 - v izbách je kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bojlerom Vybavenie izieb: 2 – 4 postele, stôl, stoličky, TV, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a vlastným bojlerom Dispozícia: prízemie: spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a klimatizáciou spojená s jedálňou, veľká kuchyňa, izby pre personál, kúpeľne, tech. miestnosť. Za penziónom je vlastné parkovisko, terasa a krb. poschodia: na 1. a 2. poschodí sú izby pre hostí, spoločné priestory a zvlášť kúpeľne a WC – možnosť vytvorenia ďalších izieb. - Stavebný materiál: tehla, strecha : sedlová, - podlahu v izbách a na chodbách je pokrytá kobercom, inde keramická dlažba, PVC, laminátové parkety - okná a vstupné dvere sú plastové so žalúziami. Inžinierske siete: objekt je napojený na všetky inžinierske siete: elekt. vedenie 240 / 400 V, plyn, kanalizácia, obecný vodovod. - objekt je vykurovaný novšími plynovými kotlami značky Protherm, ohrev TÚV zabezpečujú bojlery. Predmetná nehnuteľnosť sa predáva sa spolu s nábytkom a celkovým vybavením. Možnosť celoročnej prevádzky. Vyhľadávaná lokalita: Kúpalisko Patince, Wellness Patince s celoročnou prevádzkou, blízkosť Virtského jazera, kompy a Dunaja v Radvani nad Dunajom, ako aj historického mesta Komárno a medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. Cena: 390 000 Eur Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

390 000 €

390 000 €
Patince

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom v Komárne  [31.1.2023]

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt s balkónom v Komárne. - rozloha bytu: 82 m2 - byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite - dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 4 nepriechodné izby, komora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - podlahu v izbách tvoria pôvodné drevené parkety, k kuchyni a na chodbe linoleum, okná sú pôvodné - k bytu patrí tiež komora nachádzajú sa sa na medziposchodí - byt v je osobnom vlastníctve, LV bez ťarchy - veľkou výhodou je dispozícia - väčšia kuchyňa a 4 nepriechodné izby. - vhodné na prerobenie na nájomný byt - možnosť viacerých nájomníkov v jednotlivých izbách. - výhodné aj pre rodinu s viacerými deťmi - Ak hľadáte väčší byt alebo investične zaujímavú možnosť na prerobenie podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať. Cena: 87 800 EUR V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

87 800 €

87 800 €
Komárno