Všetky inzeráty makléra: Ing. Milan Štefanec


Výhodná ponuka ! Na predaj objekt v obci Zemianska Olča  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči. Areál pozostáva z hlavnej výrobnej budovy o rozlohe cca 450 m2, obslužnej budovy a veľkého oplotené dvora. Celková rozloha pozemku vrátane budov je 2 740 m2. Hlavná budova pozostáva z : centrálnej výrobnej miestnosti, chladiacej miestnosti, viacerých skladových priestorov (niektoré obložené keramickými obkladačkami), vonkajšieho murovaného skladu o rozlohe 74 m2, technickej miestnosti, kotolne, dvoch šatní, dvoch umyvárni (aj so sprchami) - dámske a pánske a viacerých sociálnych zariadení. Na poschodí sa nachádza väčšia miestnosť vhodná ako kancelária s výhľadom na centrálny prízemný priestor. Vo dvore areálu je samostatná murovaná budova o rozlohe 135 m2. Pozostáva z väčšej klimatizovanej miestnosti (vhodnej ako vrátnica - predajňa tovaru) a predizby s umývadlom. Súčasťou budovy je veľká murovaná garáž vhodná aj pre dodávku. Inžinierske siete: obecný vodovod, vlastná studňa, veľká žumpa, elektrické vedenie (napojenie na neďalekú trafostanicu 80 -100 ampérov) a plynové vedenie. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol spolu s jedným náhradným kotlom napojeným na bojler. Okolo celého pozemku sa nachádza murovaný plot a dve prístupové cesty - vrátnica a vstupná brána Stavebný materiál: tehla. V budove, ktorá bola postavená v 60 -tych rokoch, naplno fungovala ešte v roku 2020. Ak hľadáte výrobno - komerčný objekt s úplným zázemím pre cca 20 zamestnancov neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 037 038 Aktuálna cena: 1 € Bližšie informácie v RK Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný priestor v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj výnimočný komerčný priestor v Komárne. Dispozícia: hlavná miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Rozloha: 30 m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Inžinierske siete: elektrické vedenie, kanalizácia, vodovod, zavedený je internet. Ohrev TÚV zabezpečuje elektrický bojler. Objekt je napojený na alarm. Stavebný materiál: tehla Podlahy : v hlavnej miestnosti laminátová podlaha, v kúpeľni keramická dlažba, veľké drevené okná je možné využiť ako výklad. Miestnosť na nachádza na prízemí novšieho polyfunkčného objektu v centre mesta na pešej zóne. Výborná strategická poloha. Dobrá dostupnosť. Vhodné ako kancelária, menší obchodný priestor, prípadne ako kozmetický salón, kaderníctvo. V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena 54 000. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

54 000 €

54 000 €
Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt v obci Zemianska Olča. Objekt pozostáva z pozemku a dvoch prepojených hospodárskych budov. Predná budova s veľkou garážovou bránou o celkovej rozlohe 557 m2 je vedená ako sklad a v súčasnosti sa aj využíva na skladové účely. Zadná budova sa v súčasnej dobe využíva na chov dobytka, možnosť využitia aj na skladové účely v zmysle LV. Budovy sa predávajú aj s priľahlým pozemkom a prístupovou cestou o celkovej rozlohe 2250 m2. Celková rozloha prepojených budov : 1 283 m2, pozemku: 2 250 m2. Spolu: 3 533 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia nakladacej váhy - 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 V prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

220 000 €

220 000 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj veľký komerčný objekt v Zemianskej Olči. Celková rozloha areálu je: 14 635 m2 V ponúkanom areály sa nachádza viacero objektov (nehnuteľností) so zastavanou plochou : 3 364 m2. Z toho: 4 veľké skladové priestory: spolu 2 455 m2 Mlyn so zastavanou plochou: 642 m2 Vrátnica: 32 m2 garáž o rozlohe: 20 m2 Sociálna budova: 235 m2 V súčasnosti sa areál využíva na skladové účely a živočíšnu výrobu. Súčasťou je starší 3 podlažný mlyn s funkčným elektrickým vedením, rozsiahlymi suterénnymi priestormi, kvalitnou tehlovou konštrukciou a masívnymi drevenými trámami, ktoré vystužujú jednotlivé podlažia v interiéry mlynu. Podlahová plocha nehnuteľností: 4 648 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), vlastná studňa, plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia váhy na nákladné vozidlá: 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 Cena: 753 702 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

753 702 €

753 702 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Komárna  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v centre Komárna. Úžitková plocha nehnuteľnosti: 306 m2, rozloha spolu s pozemkom a garážou: 383 m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v historickej časti mesta na pešej zóne. Budova je polyfunkčná: na poschodí sa nachádzajú dva veľké samostatné bytu, na prízemí sú komerčné priestory. Dispozícia Poschodia: 1. byt: predizba, veľká vstupná hala, priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, obývacia izba, spálňa, dve loggie 2. byt: predizba, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba, spálňa, 3 ďalšie priechodné izby, jedna loggia Vykurovanie ako aj ohrev TÚV v každom z bytov zabezpečuje samostatný kotol Protherm Panther. Každý z bytov má vlastnú klimatizáciu. Podlahy sú laminátové, v kuchyni a kúpeľni je keramická dlažba. Prízemie pozostáva z dvoch veľkých a jedného menšieho komerčného objektu. Väčšie komerčné priestory tvorí jedna väčšia miestnosť, zadný sklad a sociálna miestnosť s toaletou. Vhodné na vytvorenie predajne, prípadne kaviarne. Menší komerčný priestor slúži v súčasnosti ako kozmetický salón. Ponúkaná nehnuteľnosť je z polovice podpivničená. K domu patrí aj samostatný dvor o rozlohe 77 m2, v ktorom sa nachádza kovová garáž. Ak hľadáte veľkú polyfunkčnú nehnuteľnosť v centre mesta Komárno vhodnú na pohodlné bývanie ako aj na podnikanie neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena dohodou. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt - Zlatná na Ostrove  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj obchodno - priemyselný objekt pri obci Zlatná na Ostrove. Nehnuteľnosť z roku 1986 pozostáva z troch vzájomne prepojených častí. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste I. triedy č. 63 vedúcej z mesta Komárno do Bratislavy, iba 10 km od okresného mesta Komárno. Dobré napojenie na nový cezhraničný most vedúci do Maďarska a na maďarskú diaľnicu (8 km). Rozloha pozemku: 4 601 m2, zastavaná plocha: 734 m2, celková úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 930 m2 Murovaná budova slúži v súčasnosti ako autoservis a predajňa: farby-laky. Dispozícia nehnuteľnosti: Prízemie: tri veľké komerčné priestory, štyri sociálne zariadenia (kúpeľne s toaletou), šatňa, dve kancelárie a schodisko. Poschodie – podkrovie: dva kancelárske priestory, 2 sociálne zariadenia s toaletou a spojovacia chodba. V suteréne sa nachádza kotolňa. Pred budovou aj za ňou sa nachádzajú vybetónované a vyasfaltované plochy. Pred budovou je ohradené parkovisko s kapacitou pre 30 áut. Za budovou je väčší dvor vhodný na uskladnenie materiálu – možnosť prístupu nákladných vozidiel cez samostatnú kovovú bránu. Nehnuteľnosť prešla pred niekoľkými rokmi čiastočnou rekonštrukciou. V roku 2007 bol objekt oplotený. V roku 2012 bola opravená strecha budovy, budova bola čiastočne zateplená. Objekt s nadčasovým dizajnom a dobrou dopravnou dostupnosťou: (napojenie na cestu I. triedy, dve príjazdové cesty, samostatný prístup z pozemku do obce) ponúka široké možnosti využitia. Územný plán umožňuje využitie objektu na obchod a služby. Vhodné na výrobné ako aj obchodné účely, skladovo - logistický priestor, prípadne ubytovacie a reštauračné účely. Napojenie na všetky potrebné inžinierske siete: el. vedenie, plyn (vykurovanie objektu plyn. kotlom), mestskú vodu. opt. internet. Bezprostredná blízkosť čerpacej stanice a stanice STK. Na pozemku je veľkokapacitná žumpa. Možnosť napojenia na vysoké napätie (trafostanicu) je výhodou. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 325 000 EUR V prípade Vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

325 000 €

325 000 €
Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkam Vám na predaj komerčný objekt v Komárne. Podlahová plocha ponúkaného objektu: 174 m2, úžitková plocha vrátane podkrovia: 200 m2. Dispozícia objektu: Veľká miestnosť s barovým pultom, dve menšie miestnosti (v súčasnosti jedna využívaná ako kancelária), chodba, zadná technická miestnosť - kotolňa, sklad, sociálne zariadenie a menšia kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia podkrovná miestnosť, hlavná miestnosť je z časti podpivničená - pivnica o rozlohe cca 15 m2. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová, v objekte podlahu tvorí keramická dlažba. Inžinierske siete: samostatná žumpa, voda mestská, plyn, elektr. vedenie (230 V/ 380V), Budova z roku 1996 je v pôvodnom, ale technicky dobrom, zachovalom stave. Objekt je možné využívať vzhľadom na polohu naďalej ako pohostinstvo - nachádza sa v oblasti s veľkým pohyb zamestnancov, v blízkosti nie je stravovacie zariadenie. Veľké a početné okná po obvode hlavnej miestnosti je možné využiť aj ako výklad - vhodné aj ako obchodný priestor, kancelária. Objekt s dobrou dostupnosťou od hlavnej cesty - vhodná strategická poloha Cena: 112 500 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na t. čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

112 500 €

112 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj polyfunčnú budovu v Komárne  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame Vám na predaj komerčný - polyfunkčný objekt. Budova sa nachádza v širšom centre mesta Komárno. Celková zastavaná plocha budovy vrátane pozemku (vnútornej terasy) je 300 m2. Úžitková plocha vrátane poschodia: cca 500 m2 Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia a 1. nadzemného podlažia. Nachádzajú sa v nej prevádzky: Prízemie: kaderníctvo, kozmetický salón, pedikúra, veľké pohostinstvo s : uzavretou terasou, barovým pultom, soc. zariadeniami, kuchyňou a z technickej miestnosti . Poschodie: Veľká zariadená posilňovňa s recepciou, väčšia terasa, pánska a dámska šatňa, 2 toalety. Budova je čiastočne podpivničená, má dobrú - strategickú polohu a dobrú dostupnosť od mesta, od VI. a VII. sídliska, ako aj od železničnej a autobusovej stanice. Budova je klimatizovaná, zabezpečená kamerovým systémom. V prípade ak máte záujem o väčšiu, novú polyfunkčnú budovu s viacerými zabehnutými prevádzkami, ktorá ponúka široké možnosti využitia a je zároveň zaujímavou investičnou príležitosťou neváhajte nás kontaktovať. Cena v RK. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku objektu nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Komárno

Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v Radvani nad Dunajom  [pred viac ako mesiacom]

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s veľkým pozemkom v Radvani nad Dunajom. Plocha pozemku aj s murovanou chatkou: 3165 m2 Pozemok vedie od hlavnej cesty až po breh Dunaja, chatka sa nachádza na vyššie položenej časti pozemku - zastavaná plocha chaty: 53 m2, úžitková plocha chatky spolu s poschodím: 95 m2 Dispozícia chatky: Prízemie: - kúpeľňa so sprchou a toaletou, - veľká kuchyňa s možnosťou rozdelenia na ďalšiu izbu - pekná zastrešená terasa s murovaným krbom - bočná murovaná prístavba využívaná ako sklad náradia Poschodie s dvomi miestnosťami : - veľká podkrovná izba - podkrovná spálňa Na poschodie sa ide externým dreveným schodiskom - výhľad na okolie z menšieho balkónu Stavebný materiál spodnej časti je tehla, vrchná časť je zateplená. Podlahu na prízemí tvorí keramická dlažba, na poschodí je laminátová podlaha. Izby na poschodí sú obložené tatranským profilom. Sedlová strecha - betónové škridle KM beta. Chatka so súpisným číslom je už dlhšiu dobu neobývaná, posledné fotky sú s obdobia jej používania Možnosť úpravy a prispôsobenia podľa predstáv nového majiteľa Inžinierske siete: elektr. vedenie, vlastná studňa, možnosť pripojenia na obecnú vodu vedúcu na hranici pozemku, plynové vedenie vedie popri hlavnej ceste vedúcej k pozemku V prípade záujmu možnosť dokúpenia susediacich pozemkov o rozlohe 22,6 árov, resp. pozemku o rozlohe 128 árov. Turisticky zaujímavá a lukratívna oblasť: vo vzdialenosti cca 200 m od pozemku bude sprevádzkovaná kompa vedúca do Maďarska. Pozemok vedie až k brehu Dunaja, blízkosť kúpaliska a Wellness Patince ako aj Virtského jazera, resp. medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. - vzdialenosť od historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti 20 km - od štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály 29 km Vhodné na rekreačné účely, pre milovníkov vodných športov, rybárov, veľká perspektíva z hľadiska podnikania. V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena: 94 950 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,

94 950 €

94 950 €
Radvaň nad Dunajom

AKCIA! Komerčný priestor v centre mesta na prenájom  [pred viac ako mesiacom]

Exkluzívne ponúkame na prenájom jedinenčný komerčný priestor v historickej časti mesta Komárno. Pekný podkrovný priestor s rozlohou 65 m2 pozostáva z predizby, prednej izby spojenej s kuchyňou, veľkej miestnosti - kancelárie a kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Bola uskutočnená rozsiahla rekonštrukcia: - kúpeľňa s novou sanitou a obkladačkami, nový elektrický bojler - nové podlahy, maľovka a vchodové dvere do bytu - nová kuchynská linka so spotrebičmi: práčka, elektrická varná doska, chladnička, digestor, kameninový drez Priestor sa v prípade záujmu prenajíma aj so zariadením. Priestor nie je určený na bývanie! Ak hľadáte jedinečný podkrovný priestor v centre mesta poskytujúci zázemie potrebné pre prácu ako aj komfort štandartný pre bytové priestory neváhajte nás kontaktovať. Cena nájomného je 390 Eur + réžia 50 Eur mesačne.

390 €

390 €
Komárno