Všetky inzeráty makléra: Katarína Nagyová


Výhodná ponuka! Exkluzívne ponúkame pekný 3 izb. byt v Komárne  [19.6.2023]

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Komárne na 4 poschodí zatepleného obytného domu s 70 m2 podlahovou plochou. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou od podláh až po stropy a taktiež bola zmenená dispozícia bytu. - dispozícia: predsieň,kuchyňa,obývaca izba, 2 nepriechodné izby, kúpelňa s vaňou,samostatná toaleta,špajza,šatník - susedia sú tichí, parkovanie pri dome bezproblémové - v okolí bytového domu sú obchody,pošta,nemocnica,blízkosť do centra mesta Nový majiteľ tu nájde komfortné bývanie bez ďalších nákladov na rekonštrukcie. Cena: 93 000 Eur Pre bližšie informácie a obhliadky volajte prosím 0905 989 948. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária zabezpečuje v rámci provízie všetky potrebné úkony k bezproblémovému prevodu vlasníckych na nového majiteľa, pre nás je samozrejmé prepísanie všetkých energií ihneď po odovzdaní nehnuteľnosti novému majiteľovi, kompletne zabezpečíme financovanie kúpy nehnuteĺnosti - vybavíme za Vás všetko od znaleckého posudku až po poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou. V prípade potreby vieme zabezpečiť vypratanie nehnuteľnosti a presťahovanie nábytku, taktiež vystaviť ,,potvrdenie o trhovej ceny nehnuteľnosti ,, potrebné pri dedičskom konaní.

93 000 €

93 000 €
Komárno

Na predaj zrubový dom v Nesvadoch Ulica:   [17.5.2023]

Ponúkame na predaj krásny drevený zrubový dom v tichej lokalite v Nesvadoch-vhodný ako dlhodobá investícia. Zrub pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek,možnosť využitia ako celok,alebo osobitne.Je postavený zo smrekových guľatín (hrúbka od 40-50cm),ktoré sú zateplené ovčou vlnou. Podlahová plocha je 120m2+podlažie. Dispozícia dvoch bytových jednotiek pozostáva: 2kúpeľne,2 toalety,2 kuchyne, 6 izieb a 2 terasy. Rozloha pozemku je 400 m2. Inžinierske siete: elektrina,mestská voda,kanalizácia Výhodou je tichá lokalita obce,nový majiteľ má možnosť dokončiť nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv,taktiež ju na základe polohy využiť na prenájom. V obci Nesvady je dobrá občianska vybavenosť:základná škola,materská škola,pošta,mestský úrad, pošta, mestská polícia, kultúrne stredisko,obchody a známe termálne kúpalisko. Cena: 198 900 € V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle :0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

198 900 €

198 900 €
Nesvady

Na predaj veľký investičný pozemok so starším rodinným domom v Hadovciach  [11.5.2023]

Zaujímavá investičná príležitosť! Na predaj veľký investičný pozemok so starším rodinným domom v Hadovciach - rozloha pozemku: 2 988 m2 - rozmery pozemku: cca šírka 41 x dĺžka 72 m - inžinierske siete:elektrické vedenie,mestská voda Nehnuteľnosť svojou polohou je priam predurčená na rozsiahlejšiu investíciu (výstavbu). Možnosť vytvorenia nových parciel!!! Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom,ktorý vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Dispozícia: 3 izby,kuchyňa,kúpeľňa,toaleta,špajza. Cena: 276 900 € Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle: 0905 989 948. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

276 900 €

276 900 €
Komárno

Výhodná ponuka!!!Na predaj záhrady v Číčove  [5.5.2023]

Výnimočná ponuka!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj záhrady v záhradkárskej oblasti pri Číčove. Na predaj sú 3 záhrady s rozlohami: - 516 m2-rozmery cca 10x51,6m,cena: 14 000 € - 601 m2-rozmery cca 17x35m,cena: 19 000 € - 951 m2-rozmery cca 25x35m,cena: 25 000 € - v blízkosti pozemkov je elektrické vedenie - možnosť vyvŕtania studne s minimálnymi nákladmi -prístupová cesta je upravená V prípade odkúpenia všetkých záhrad spolu je zvýhodnená cena IBA 45 000 €. Pekné, a tiché prostredie vhodné na rekreáciu a rybolov v blízkych Číčovských jazerách,neďaleko sa nachádza cyklotrasa. Blízkosť mesta a termálneho kúpaliska Veľký Meder (11,8 km) , okresného mesta Komárno (31 km), a Dunajskej Stredy (32 km) sú veľkou výhodou. Nehnuteľnosti je bez ťarchy. Cena:14 000 € V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle :0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

14 000 €

14 000 €
Číčov

Na predaj 4 izbová novostavba rodinného domu v Hurbanove  [24.4.2023]

Výhodná ponuka!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj novostavbu nadštandardného 4 izbového rodinného domu s krytou terasou a s garážou v Hurbanove. - nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej lokalite mesta. - zastavaná plocha nehnuteľnosti je 252m2, výmera pozemku je 989 m2. Pozemok je oplotený zo všetkých strán - dispozícia: predsieň, veľká obývacia izba s jedáľňou s východom na priestrannú krytú terasu, ktorá je spojená s kuchyňou a špajzou, veľká chodba, 3 nepriechodné izby, dve samostatné kúpeľne (jedna kúpeľňa s vaňou a toaletou, druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou) šatník, technická miestnosť s umývadlom a toaletou, garáž - interiér domu je vyhotovený z kvalitných materiálov. Výbava rodinného domu zahŕňa aj kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, v predsieni, chodbe a v izbách sú na mieru vstavané skrine, predprípravu na klimatizáciu, kamerový systém, taktiež prípojky na bazén. Inžinierske siete : mestská voda, el. vedenie 230/380, kanalizácia, vŕtaná studňa, optický internet - kúrenie je elektrické podlahové s možnosťou regulácie tepla v každej miestnosti termostatmi, teplú vodu zabezpečujú dva elektrické bojlery. Podlahu vo všetkých miestnostiach tvorí keramická dlažba, okná sú zvonka hlinníkové a zvnútra plastové (SLOVAKTUAL),vchodové dvere alumíniové. Ak hľadáte nehnuteľnosť s vyšším štandardom do ktorej sa môžete ihneď nasťahovať, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0905 989 948. Cena: 289 900 €,dohoda možná Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. - Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. - Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. - Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

289 900 €

289 900 €
Hurbanovo

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Komárne  [18.4.2023]

Výhodná ponuka,nízke režijné náklady!!! Na predaj pekný 1 izbový byt v Komárne. Byt o rozlohe 28 m2 sa nachádza v strednej zóne v zateplenom obytnom bloku v Komárne. Pozostáva z predsiene, izby, kuchyne a kúpeľne s toaletou,je čiastočne zariadený. K bytu prislúcha aj veľká murovaná pivnica. Byt je po celkovej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli osadené plastové okná s vnútornými žalúziami, nová kuchynská linka,bezpečnostné dvere,vstavaná skriňa,upravené steny a vymenené elektrické vedenie. Jadro je murované, v kúpeľni a na chodbe sú obkladačky, podlahy v kuchyni a v izbe sú laminátové. Byt je pekný svetlý, tichá lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou,možnosť parkovania pred vchodom, príjemní susedia. Je bez ťarchy a vhodný aj ako investícia v súčastnosti v prenájme serióznym platiacim nájomníkom,ktorý môže pokračovať v nájme. Cena:59 500,- Eur,dohoda možná V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte na tel. čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

59 500 €

59 500 €
Bajč

LEN U NÁS!!Na predaj stánok s rýchlym občerstvením  [9.3.2023]

Ponúkame na predaj 2 roky prevádzkovaný stánok s rýchlym občerstvením. Materiál: drevokonštrukcia, základ je železný, zateplený, strecha je plechová Inžinierske siete: trojfázová el.prípojka (vlastná poistková skriňa), prípojka na kanalizáciu a na verejný vodovod Zariadenie je vyhovujúce hygienickým predpisom: drevené pulty, dvojrez+jednodrez-k obom sú namontované vodovodné batérie. Steny a podlahy sú umývateľné, teplú vodu zabezpečuje prietokový ohrievač. Nábytok (bez spotrebičov) je súčasťou tejto ponuky a predajnej ceny. Bezpečnosť zabezpečuje alarm DSC. Osvetlenie vnútorné aj vonkajšie je LEDkové, zvonka sa nachádza veľká reklamná tabuľa a z boku bezpečnostná skrinka na plynovú bombu. Stánok fungoval ako bufet na výrobu a predaj rýchleho občerstvenia a zmrzliny. Je premiestniteľný (odvoz zabezpečuje kupujúci), schválený RUZV. Pozemok nie je súčasťou predaja. Možnosť dokúpenia týchto spotrebičov:stroj na výrobu točenej zmrzliny(trojpákový),elektrický gril,3ks fritézy,nová kombinovaná chladnička s mrazničkou,chladiaci pult. Bližšie informácie a záujem o obhliadky volajte prosím 0905 989 948.

5 750 €

5 750 €
Komárno

Výhodná cena!Na predaj pozemok v obci Kameničná  [7.2.2023]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Kameničná, blízko okresného mesta Komárno- 10,6km a mesta Kolárovo 12,7km -úžitková plocha pozemku 848m2 -rovinatý, upravený pozemok -asfaltová prístupová cesta -v blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka -výhody:slnečný pozemok, rybolov, turistika, cykloturistika Možnosť dokúpenia vedľajších parciel s rozlohou 658m2 a 1058m2 Cena: 18 000 €, dohodou možná Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prechod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

18 000 €

18 000 €
Kameničná

Ponúkame na predaj budovu v Čalovci pri Komárne  [5.10.2022]

Ponúkame Vám na predaj budovu v obci Čalovec 16 km od okresného mesta Komárno. Objekt pozostáva z jednej veľkej priestrannej miestnosti o rozlohe 70m2 . Rozloha pozemku pred objektom je 300 m2. Inžinierske siete: zavedená elektrina,plyn a voda sa nachádzajú pred pozemkom. Je tu široká možnosť využitia,vhodné využitie na skladové,podnikateľské účely,taktiež možnosť prerobenia nehnuteľnosti na obytné priestory. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.:0905 989 948 Cena 19 900 €,v prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

19 900 €

19 900 €
Čalovec