Všetky inzeráty makléra: Ing. Roland Labancz


Na predaj dom s nádhernou panorámou priamo pri Virtskom Jazere  [pred 3 týždňami]

Ponúkam na predaj dom / chatu priamo pri Virtskom jazere. Dom sa nachádza na 10 á pozemku, rozloha domu je 90 m2 Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je obývačka, kuchyňa, komora /pivnica/ a kúpeľňa, na poschodí sú 3 izby. Plyn, elektrina a obecná voda je zavedená, kanalizácia je do žumpy. Kúrenie je ústredné na plynový kotol. Je vhodný na rekreačné účely aj trvalé bývanie.

185 000 €

185 000 €
Virt

Na predaj rodinný dom v Kameničnej  [pred 3 týždňami]

Ponúkam na predaj rodinný dom v Kameničnej o rozlohe 10m x 10m na 4árovom pozemku pri hlavnej ceste. Rekonštrukcia domu je potrebná.

35 000 €

35 000 €
Komárno

Na predaj polyfunkčná budova v centre Komárna  [pred 3 týždňami]

Na predaj polyfunkčná budova s garážou v historickom centre Komárna. Dispozícia: garáž, kúpeľňa, WC, 2 miestnosti, veľká podkrovná izba Ohrev TÚV plynový bojler, kúrenie zabezpečujú plynové gamatky. Všetky IS sú zavedené. Rozloha: 60 m2, úžitková plocha 100 m 2.

99 500 €

99 500 €
Komárno

Na predaj 3-izbový rodinný dom v centre Komárna  [pred 3 týždňami]

Na predaj 3-izbový rodinný dom v historickom centre Komárna. Dom s rozlohou 120m2 je postavený na pozemku s rozlohou 330 m2. Pred a za domom je záhradka. Dispozícia domu: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Steny sú vymaľované, vystierkované. Dom je postavený z pálenej tehly a je izolovaný chemickou injektážou. Všetky IS sú zavedené. Kúrenie ústredné na plynový kotol.

119 500 €

119 500 €
Komárno

Zľava! Na predaj rodinný dom v Komárne  [pred 3 týždňami]

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v Komárne na ul. Veľká Jarková. Dom sa nachádza na 4,5á pozemku, je postavený z pálenej tehly v tvare písmena L. Strešná krytina stanovej strechy je eternitová. Predná časť domu je dvojpodlažná má suterén a prízemie. Na prízemí sú 3 miestnosti, chodbu a kúpeľňu. V suteréne je garáž a dielňa. V zadnej časti domu bola vytvorená ďalšia bytová jednotka, ktorú je treba rekonštruovať. Do dvora domu je možný prístup autom. Dom sa nachádza vo výbornej lokalite, blízko centra mesta s dobrou občianskou vybavenosťou. Rekonštrukcia domu je nutná. Dom je svojou veľkosťou vhodný aj na dvojgeneračné bývanie alebo bývanie spojené s podnikaním. Je to len na Vás a Vašej fantázii, ako využite danosti a prednosti tejto exkluzívnej ponuky. Teraz len za 101 000 EUR

101 000 €

101 000 €
Komárno

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový byt v Komárne na 7. sídlisku  [pred 3 týždňami]

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Komárna na 7. sídlisku na Hviezdnej ulici. Byt má rozlohou 28 m2. Dispozícia bytu: predizba, priestranná kúpeľňa, izba, kuchyňa. Izba v tvare písmena L ponúka možnosť oddeliť obývaciu časť od lôžkovej časti. K bytu patri aj pivnica. Okná sú vymenené na plastové. Steny sú čerstvo vymaľované. Nehnuteľnosť má výbornú polohu, v blízkosti sú obchodné domy, obchody, autobusová zastávka, zdravotnícke zariadenie, reštaurácie, lekáreň, maďarská a slovenská škola sú maximálne 10 minút chôdze.

49 990 €

49 990 €
Komárno

Na predaj 3-izbový svojpomocný byt s garážou na sídlisku gen. Klapku  [pred 3 týždňami]

Na predaj 3-izbový svojpomocný byt s garážou na novom sídlisku (K. Nagya). Rozloha bytu je 75m2. Dispozícia bytu: vstupná hala, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, obývačka so vstupom na priestrannú loggiu, 2 spálne so samostatným vchodom. K bytu patrí aj veľká pivnica a garáž. Okná a balkónové dvere na západnej strane sú vymenené na plastové. V izbách je laminátová podlaha. Kúrenie je ústredné na plynový kotol. Teplú vodu zabezpečuje elektrický bojler. Je zavedený aj priemyselný prúd, vďaka čomu je možnosť prejsť aj na elektrické kúrenie. Réžia, aj vďaka polohe bytu, je mesačne len 140 EUR. Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste nehnuteľnosť obhliadnuť, alebo ak máte ďalšie otázky, neváhajte mi zavolať!

118 000 €

118 000 €
Komárno

Na prenájom 1-izbový byt v Komárne na 7 sídl.  [pred 3 týždňami]

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom v Komárne blízko centra na 7 sídl. Byt je kompletne rekonštruovaný. Kúpeľňa je prestavaná, okná sú plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné, podlahy sú laminátové. V kuchyni je nová linka. K bytu je aj pivnica. Nájomné je 400 eur s réžiou. Kaukcia nutná!

400 €

400 €
Komárno

Na prenájom záhrada v centre Komárna  [pred 3 týždňami]

Na prenájom cca 3,5á záhrada v centre Komárna.

Komárno

Na prenájom veľká garáž - sklad v centre Komárna  [pred 3 týždňami]

Na prenájom veľká garáž - sklad v centre Komárna na ul. Františkánov. Budova sa dá využiť na skladovanie alebo garáž. Nájomné 200 EUR/mes

200 €

200 €
Komárno