Predaj nehnuteľností — celá ponuka


Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v Radvani nad Dunajom  [8.3.2023]

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s veľkým pozemkom v Radvani nad Dunajom. Plocha pozemku aj s murovanou chatkou: 3165 m2 Pozemok vedie od hlavnej cesty až po breh Dunaja, chatka sa nachádza na vyššie položenej časti pozemku - zastavaná plocha chaty: 53 m2, úžitková plocha chatky spolu s poschodím: 95 m2 Dispozícia chatky: Prízemie: - kúpeľňa so sprchou a toaletou, - veľká kuchyňa s možnosťou rozdelenia na ďalšiu izbu - pekná zastrešená terasa s murovaným krbom - bočná murovaná prístavba využívaná ako sklad náradia Poschodie s dvomi miestnosťami : - veľká podkrovná izba - podkrovná spálňa Na poschodie sa ide externým dreveným schodiskom - výhľad na okolie z menšieho balkónu Stavebný materiál spodnej časti je tehla, vrchná časť je zateplená. Podlahu na prízemí tvorí keramická dlažba, na poschodí je laminátová podlaha. Izby na poschodí sú obložené tatranským profilom. Sedlová strecha - betónové škridle KM beta. Chatka so súpisným číslom je už dlhšiu dobu neobývaná, posledné fotky sú s obdobia jej používania Možnosť úpravy a prispôsobenia podľa predstáv nového majiteľa Inžinierske siete: elektr. vedenie, vlastná studňa, možnosť pripojenia na obecnú vodu vedúcu na hranici pozemku, plynové vedenie vedie popri hlavnej ceste vedúcej k pozemku V prípade záujmu možnosť dokúpenia susediacich pozemkov o rozlohe 22,6 árov, resp. pozemku o rozlohe 128 árov. Turisticky zaujímavá a lukratívna oblasť: vo vzdialenosti cca 200 m od pozemku bude sprevádzkovaná kompa vedúca do Maďarska. Pozemok vedie až k brehu Dunaja, blízkosť kúpaliska a Wellness Patince ako aj Virtského jazera, resp. medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. - vzdialenosť od historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti 20 km - od štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály 29 km Vhodné na rekreačné účely, pre milovníkov vodných športov, rybárov, veľká perspektíva z hľadiska podnikania. V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena: 94 950 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,

94 950 €

94 950 €
Radvaň nad Dunajom

Rodinný dom v centre Komárna na predaj  [3.3.2023]

Páčilo by sa Vám bývať na pár krokov od historického centra Komárna, no zároveň v tichej uličke? Možno by bol pre vás tento dom správnou voľbou. K rodinnému domu o rozlohe 104 m2 patrí aj upravený dvor: spolu 245 m2 Dispozícia domu: upravená veranda, kuchyňa, 3 veľké priechodné izby, veľká komora, kúpeľna s vaňou a toaletou. Možnosť využívania veľkej klenbovej pivnice pod domom. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: laminátové parkety v izbách, plastové okná a dvere, nová kuchynská linka, nová maľovka. V cene domu je aj zariadenie: nábytok a kuchynská linka s tlmeným zatváraním dvierok, zabudovanou umývačkou riadu, elektrickou varnou doskou a elektrickým sporákom. Stavebný materiál: pálená tehla strecha: sedlová Kúrenie zabezpečuje plynový kotol značky Protherm, ohrev TÚV bojler. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: mestská voda, kanalizácia, plyn, elektr. vedenie. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila a máte záujem o bližšie informácie a o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 146 500 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

146 500 €

146 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj pekný penzión v Patinciach  [13.2.2023]

Ponúkame na predaj prerobený Penzión v Patinciach. Objekt s možnosťou celoročného využitia sa nachádza v rekreačnom areály kúpeľov Patince. - počet izieb 16 izieb (4 a 2 posteľové, resp. s manžel. posteľou) - zastavaná plocha 190 m2, úžitková plocha 560 m2 - v izbách je kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bojlerom Vybavenie izieb: 2 – 4 postele, stôl, stoličky, TV, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a vlastným bojlerom Dispozícia: prízemie: spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a klimatizáciou spojená s jedálňou, veľká kuchyňa, izby pre personál, kúpeľne, tech. miestnosť. Za penziónom je vlastné parkovisko, terasa a krb. poschodia: na 1. a 2. poschodí sú izby pre hostí, spoločné priestory a zvlášť kúpeľne a WC – možnosť vytvorenia ďalších izieb. - Stavebný materiál: tehla, strecha : sedlová, - podlahu v izbách a na chodbách je pokrytá kobercom, inde keramická dlažba, PVC, laminátové parkety - okná a vstupné dvere sú plastové so žalúziami. Inžinierske siete: objekt je napojený na všetky inžinierske siete: elekt. vedenie 240 / 400 V, plyn, kanalizácia, obecný vodovod. - objekt je vykurovaný novšími plynovými kotlami značky Protherm, ohrev TÚV zabezpečujú bojlery. Predmetná nehnuteľnosť sa predáva sa spolu s nábytkom a celkovým vybavením. Možnosť celoročnej prevádzky. Vyhľadávaná lokalita: Kúpalisko Patince, Wellness Patince s celoročnou prevádzkou, blízkosť Virtského jazera, kompy a Dunaja v Radvani nad Dunajom, ako aj historického mesta Komárno a medzinárodnej cyklotrasy sú veľkou výhodou. Cena: 390 000 Eur Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

390 000 €

390 000 €
Patince

Výhodná cena!Na predaj pozemok v obci Kameničná  [7.2.2023]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Kameničná, blízko okresného mesta Komárno- 10,6km a mesta Kolárovo 12,7km -úžitková plocha pozemku 848m2 -rovinatý, upravený pozemok -asfaltová prístupová cesta -v blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka -výhody:slnečný pozemok, rybolov, turistika, cykloturistika Možnosť dokúpenia vedľajších parciel s rozlohou 658m2 a 1058m2 Cena: 18 000 €, dohodou možná Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prechod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

18 000 €

18 000 €
Kameničná

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom v Komárne  [31.1.2023]

Ponúkame na predaj 4 - izbový byt s balkónom v Komárne. - rozloha bytu: 82 m2 - byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu vo vyhľadávanej lokalite - dispozícia bytu: chodba, kuchyňa, 4 nepriechodné izby, komora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta - podlahu v izbách tvoria pôvodné drevené parkety, k kuchyni a na chodbe linoleum, okná sú pôvodné - k bytu patrí tiež komora nachádzajú sa sa na medziposchodí - byt v je osobnom vlastníctve, LV bez ťarchy - veľkou výhodou je dispozícia - väčšia kuchyňa a 4 nepriechodné izby. - vhodné na prerobenie na nájomný byt - možnosť viacerých nájomníkov v jednotlivých izbách. - výhodné aj pre rodinu s viacerými deťmi - Ak hľadáte väčší byt alebo investične zaujímavú možnosť na prerobenie podľa vlastných predstáv neváhajte nás kontaktovať. Cena: 87 800 EUR V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

87 800 €

87 800 €
Komárno

Ponúkame na predaj budovu v Čalovci pri Komárne  [5.10.2022]

Ponúkame Vám na predaj budovu v obci Čalovec 16 km od okresného mesta Komárno. Objekt pozostáva z jednej veľkej priestrannej miestnosti o rozlohe 70m2 . Rozloha pozemku pred objektom je 300 m2. Inžinierske siete: zavedená elektrina,plyn a voda sa nachádzajú pred pozemkom. Je tu široká možnosť využitia,vhodné využitie na skladové,podnikateľské účely,taktiež možnosť prerobenia nehnuteľnosti na obytné priestory. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.:0905 989 948 Cena 19 900 €,v prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

19 900 €

19 900 €
Čalovec

Ponúkame na prenájom komerčný priestor - Komárno  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v Komárne, v centre mesta. Celková podlahová plocha: 35 m2. Priestor aktuálne prechádza rekonštrukciou. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou - v prípade vážneho záujmu je možné oddeľujúcu stenu odstrániť. Miestnosti sú svetlé, veľké okná ako aj moderné - úsporné stropné svietidlá zabezpečuje dostatočné osvetlenie miestností. Podlaha z PVC, v oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako kancelária, ordinácia, kozmetický salón, kaderníctvo, cvič. centrum. .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný - kancelársky priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať. V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte 0950 803 738 - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre Komárna  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 30,4 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností Podlahu: PVC, v prednej miestnosti sa nachádza umývadlo Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako ordinácia, kancelária, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte podkrovný komerčný priestor v centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom pekný podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 34 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou. Miestnosti sú svetlé, klimatizácia zabezpečuje chladenie oboch miestností. Podlahu tvoria laminátové parkety, v oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako kancelária, ordinácia, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno