Ponuka nehnuteľností


Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre Komárna  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 30,4 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností Podlahu: PVC, v prednej miestnosti sa nachádza umývadlo Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako ordinácia, kancelária, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte podkrovný komerčný priestor v centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom podkrovný priestor v centre  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom pekný podkrovný priestor v centre mesta Komárno. Celková podlahová plocha: 34 m2. Ponúkaný priestor pozostáva z dvoch miestností oddelených sadrokartónovou stenou. Miestnosti sú svetlé, klimatizácia zabezpečuje chladenie oboch miestností. Podlahu tvoria laminátové parkety, v oboch miestnostiach sa nachádza umývadlo. Parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Vhodné ako kancelária, ordinácia, kozmetický salón, kaderníctvo, .. atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 220 Eur mesačne + réžia. V prípade ak hľadáte svetlý komerčný priestor v historickom centre mesta Komárno neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738.

220 €

220 €
Komárno

Ponúkame na prenájom veľký komerčný priestor - centrum  [5.9.2022]

Ponúkame Vám na prenájom komerčný - prevádzkový priestor v Komárne, v centre mesta. Celková podlahová plocha ponúkaných priestorov je 60 m2. Skladá sa z veľkej miestnosti rozdelenej sadrokartónovou stenou na dva celky - stenu je v prípade záujmu možné odstrániť. Zadné miestnosti : odkladací priestor (kuchynka), samostatná toaleta, sprchový kút, technická miestnosť s výlevkou. Podlaha z PVC, osvetlenie zabezpečujú úsporné stropné svietidlá, okná s vnútornými žalúziami. Hlavná miestnosť je klimatizovaná, ponúkané priestory sa nachádzajú v uzavretom dvore, parkovanie je možné na veľkom parkovisku pred budovou. Široké možnosti využitia uvedeného priestoru. Vhodné ako kancelária, kozmetický salón, fitness centrum, ordinácia, umelecká dielňa, .... atď. Odporúčame osobnú prehliadku : Cena 400 Eur mesačne + réžia. Uvedený priestor vie majiteľ prispôsobiť požiadavkám klienta. V prípade ak hľadáte väčší, svetlý komerčný priestor v centre mesta Komárno so širokými možnosťami využitia neváhajte nás kontaktovať. V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte 0950 803 738 - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,

400 €

400 €
Komárno