Predaj nehnuteľností — celá ponuka


Zľava! Na predaj 3 izbový rodinný dom v Zemianskej Olči  [19.7.2023]

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s v obci Zemianska Olča. Dom je v dobrom technickom stave - suchý, zdravá strecha. Vhodný na prerobenie podľa očakávania nového majiteľa! Rozloha domu: 81 m2 + zadná izba v prístávbe: 15 m2. Obytná plocha: 96 m2. Celková rozloha ponúkaných nehnuteľností vrátane záhrady a hospodárskej budovy je 800 m2. Dispozícia domu : veľká predizba, dve samostatné izby otočené smerom na ulicu, veľká stredová miestnosť- kuchyňa, kúpeľňa spojená s toaletou, zadná - 3. izba. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí aj zadná hospodárska budova, ako aj samostatne stojaca murovaná technická budova nachádzajúca sa na dvore. Stavebný materiál domu : kváder, pálená tehla. Strecha: škridlová. Okná plastové. Dom postavený v 60- tych rokoch je v pôvodnom – zachovalom stave. V interiéry domu sa nedávno začalo s hrubými stavebnými prácami: v jednej izbe, kuchyni a kúpeľni, bola vybratá betónová podlaha kvôli plánovanému podlahovému kúreniu. bolo osadené nového vodovodné vedenie. nové elektrické rozvody v celom dome nová prípojka na betónovú žumpu. omietka v niektorých miestnostiach bola odstránená Zavedené inžinierske siete: mestská voda, plyn, el. vedenie 230/380, vlastná žumpa, vŕtaná studňa napojená na čerpadlo. Možnosť pripojenia na plynové vedenie na druhej strane ulice. Rodinný dom sa nachádza na dobrom mieste s bezproblémovými susedmi, dobrá dostupnosť. LV čisté – bez ťarchy, jeden majiteľ. Dobrá poloha a dostupnosť: 10 km od mesta Veľký Meder s termálnym kúpaliskom, 70 km od Bratislavy Obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: škola, potraviny, lekári, obchody, pošťa, vlaková zastávka (spojenie Bratislava - Komárno). Cena: 54 500,- EUR V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

54 500 €

54 500 €
Zemianska Olča

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Zemianskej Olči  [19.7.2023]

Hľadáte pre seba tehlový rodinný dom v obci s dobrou občianskou vybavenosťou? Možno pre vás máme riešenie. Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Zemianska Olča. Rozloha domu: 110 m2 Celková rozloha pozemku : 743 m2. Dispozícia domu : chodba, 3 samostatné izby (z toho dve otočené smerom na ulicu), veľká stredová miestnosť- kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a komora. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí tiež väčšia murovaná garáž s montážnou jamou ako aj murovaná hopodárska budova s letnou kuchyňou. Stavebný materiál domu : pálená tehla. Strecha: škridlová. Okná: pôvodné drevené. Inžinierske siete: vlastná žumpa, obecná voda, plyn, elektr. vedenie. Vykurovanie zabezpečoval plynový kotol, ohrev TÚV elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza na dobrom mieste s bezproblémovými susedmi, dobrá dostupnosť. Dobrá poloha a dostupnosť: 10 km od mesta Veľký Meder s termálnym kúpaliskom, 70 km od Bratislavy Obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou: škola, potraviny, lekári, obchody, pošťa, vlaková zastávka (spojenie Bratislava - Komárno). Cena: 65 000 EUR V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

65 000 €

65 000 €
Zemianska Olča

Komerčná budova v centre Komárna na predaj  [18.7.2023]

Výhodná investícia! Ponúkame na predaj väčší komerčno – administratívny objekt v centre Komárna Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z 3 nadzemných a jedného podzemného podlažia. Dispozične je vhodná na administratívne, resp. zdravotnícke účely. Po drobných úpravách možnosť využitia na účely bývania! V budove sa nachádza okrem schodiska moderný výťah určený pre 8 osôb. Budova je vedená na LV ako rodinný dom – možnosť financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru! V bezprostrednej blízkosti budovy sa nachádza pešia zóna a centrum mesta s množstvom inštitúcií a úradov: Mestský úrad, Daňový úrad, Úrad práce, múzeá, galérie, ako aj reštaurácie, ordinácie, obchody,... Dispozícia ponúkanej nehnuteľnosti: - Prízemie: vstupná chodba, kancelárske priestory, obchodný priestor (lekáreň – predajňa), šatne, sociálne zariadenie na chodbe, sociálne zariadenie so sprchou pri kancelárskych priestoroch. - 1. a 2. Poschodie: Ordinácie pozostávajúce z čakárne a samotných ordinácií so sociálnymi zariadeniami. Dispozície jednotlivých podlaží umožňujú ich úpravu na účely bývania (sadrokartónové priečky – sociálne zariadenia sú súčasťou každej ordinácie). - Suterén: väčšia samostatná miestnosť, kotolňa, skladové priestory Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová, plastové okná, objekt je zateplený. Inžinierske siete: Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, nové rozvody spĺňajúce všetky tech. kritériá. Vykurovanie zabezpečujú na každom poschodí plynové kotle značky Protherm (samostatných okruh). Ohrev TÚV zabezpečujú el. bojlery umiestnené v každej kúpeľni. Na streche sú solárne panely zabezpečujúceho ohrev vody na prízemí. Objekt je napojený na poplašný systém, na prízemí je taktiež kamerový systém, na 1. a 2. poschodí sú v ordináciách funkčné klimatizácie V prípade ak hľadáte väčší objekt pri centre mesta vhodný ako investícia, s možnosťou využitia na komerčné, ako aj bytové priestory neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 430 000,- EUR + DPH Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

430 000 €

430 000 €
Komárno

Na predaj pozemok v Zlatnej na Ostrove  [18.7.2023]

IBA U NÁS!!! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pozemok-záhradu v Zlatnej na Ostrove. Na predaj je záhrada s rozlohou: 950 m2-rozmery cca 19 x 50 m. -pri pozemku je plynové,vodovodné a elektrické vedenie,možnosť vyvŕtania studne s minimálnymi nákladmi -prístupová cesta je upravená Obec Zlatná na Ostrove má veľmi dobrú občiansku vybavenosť: škola, potraviny, lekári, obchody, pošťa, vlaková zastávka (spojenie Bratislava - Komárno). Blízkosť okresného mesta Komárno (13 km) je veľkou výhodou. Nehnuteľnosť je bez ťarchy. Cena:22 000 € V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle :0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

22 000 €

22 000 €
Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj prerobený 1 izbový byt v Komárne  [14.7.2023]

Výnimočná ponuka -prerobený 1 izbový byt na predaj v Komárne Výhodná lokalita, nízke režijné náklady!!! Stredová zóna, 1 poschodie! Byt o rozlohe 33 m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 7. sídlisku v Komárne. Pozostáva z chodbičky, samostatnej kuchyne, izby a kúpeľne prepojenej s toaletou. K bytu prislúcha aj pivnica a samostatná špajza na medziposchodí. Cena je za byt po rekonštrukcii, v rámci ktorej bude: - vymurovaná kúpeľňa a toaleta s novými obkladačkami a sprchovým kútom - foto v inzeráte - nové plávajúce podlahy, stierka, maľovka , sadrokartónový strop z bodovým osvetlením, nová kuchynská linka. - nové radiátory, plastové okná, nové rozvody vody a nové el. vedenie. - nové interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere Garsónka bude prakticky zariadená nábytkom. V kuchyni bude tiež zabudovaná chladnička, súčasťou vybavenia bude nová práčka. Možnosť obhliadky už teraz, v prípade záujmu prispôsobenie rekonštrukcie požiadavkám klienta - na kľúč! Oblasť s veľmi dobrou dobrou občianskou vybavenosťou -blízkosť škôlky, potravín, školy plavárne, polikliniky. Dobrá dostupnosť do centra mesta, ako aj na autobusovú a železničnú stanicu! Byt je bez ťarchy, po prerábke vhodný aj ako investícia - na prenájom. Nízke režijné náklady sú výhodou. V prípade záujmu vieme zabezpečiť prenájom zariadeného bytu. Cena: 66 490,- Eur. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku nehnuteľnosti nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

66 490 €

66 490 €
Komárno

Exkluzívne ponúkame rod.dom v Dedine Mládeže  [14.7.2023]

Exkluzívne ponúkame 3 izbový rodinný dom v Dedine Mládeže - v tichej dedinke pri Kolárove. Rozloha domu: 108 m2 Celková rozloha pozemku : 500 m2. Dispozícia domu : chodba, 3 samostatné izby (z toho dve otočené smerom na ulicu), kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou,šatník, komora. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí tiež murovaná garáž ako aj murovaná hospodárska budova . Stavebný materiál je pálená tehla, strecha-škridľa, okná sú plastové. V dome bolo vymenené elektrické vedenie a je celý zateplený. Podlahy sú kombinácia laminátovej podlahy a keramickej dlažby, Inžinierske siete: obecná voda, plyn, elektr. vedenie,kanalizácia. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol, ohrev TÚV elektrický bojler. Rodinný dom sa nachádza na dobrom mieste s bezproblémovými susedmi,je kúpou ihneď voľný a obývateľný. Výborná poloha a dostupnosť: 5,4 km od mesta Kolárovo, 26 km od Šale. Cena: 85 000 EUR,uprednostňujeme hotovostných klientov V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

85 000 €

85 000 €
Dedina Mládeže

Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Komárne  [3.7.2023]

Ponúkame na predaj investičný 1 izbový byt v Komárne: - rozloha bytu je 33 m2, nachádza sa na 2.poschodí zatepleného obytného domu - prešiel kompletnou rekonštrukciou "od podláh až po stropy": nové podlahy, stierky, elektrické rozvody, lampy a osvetlenie, interiérové a bezpečnostné vchodové dvere, nová kuchynská linka, kúpeľňa so sprchovým kútom - k bytu prináleží aj odkladacia miestnosť na spoločnej chodbe - vchod je čistý a tichý, pred bytovým domom je veľa zelene - v cene je zahrnuté komplet zariadenie a internet - nadčasové prevedenie prerábky a úplná rekonštrukcia umožní novému majiteľovi okamžité nasťahovanie sa a bývanie bez akýchkoľvek ďalších investícií! Výborná poloha a super stav bytu sú veľkým plusom tejto nehnuteľnosti! Pre bližšie informácie a záujem o obhliadky volajte prosím na tel.č.: 0905 989 948 Cena: 65 000 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

65 000 €

65 000 €
Komárno

Garáž na predaj v Komárne  [29.6.2023]

Ponúkame na predaj garáž v blízkosti ul. Práce – Veľký rad. - predáva sa garáž s pozemkom, zastavaná plocha garáže je 18 m2 - pred samotnou garážou je vybetónovaná plocha na státie vozidla - pozemok pod objektom je vysporiadaný - je súčasťou predaja - garáž je v dobrom technickom stave, má súpisné číslo - v súčasnosti je v garáži nájomník, ktorý platí nájom vo výške 80,- EUR, vhodné aj ako investícia! Cena: 20 500 € V prípade ďalších informácií a záujmu o obhliadku prosím volajte: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

20 500 €

20 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne  [28.6.2023]

Výnimočná ponuka! Veľký 3 izbový byt s jedným balkónom a jednou lodžiou na predaj Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu veľký 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite? V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj byt o rozlohe 80,5 m2 Nachádzajúci sa na 7. sídlisku v Komárne, ideálne poschodie, dobrí susedia. Dispozícia: veľká predsieň, 3 veľké nepriechodné izby, veľká kuchyňa, špajza, kúpeľna s vaňou, samostatná toaleta. K bytu patrí priestranný balkón a lodžia, ako aj jeden pivničný priestor Nehnuteľnosť prešla rozsiahlejšou rekonštrukciou: - okná v byte boli vymenené za plastové, vonkajšie žalúzie, bezpečnostné vchodové dvere z dreva - podlahu v dvoch izbách tvoria vynovené a nalakované drevené parkety, v jednej izbe je laminátová podlaha, - na chodbe, v kúpeľni a kuchyni je keramická dlažba Pokojná lokalita, ideálne poschodie, stredová zóna, nízke náklady, dobrí susedia. Oblasť s dobrou občianskou vybavenosťou: interaktívne detské ihrisko, obchody, potraviny, lekári, škola, škôlka, plaváreň. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena : 95 000,-€ Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

95 000 €

95 000 €
Komárno

Rodinný dom pri centre mesta Komárno na predaj  [28.6.2023]

Páčilo by sa Vám bývať v dome kúsok od centra Komárna, no v tichej uličke? V takom prípade by tento dom mohol byť tou správnou voľbou. K rodinnému domu o rozlohe 146 m2 patrí aj upravený dvor: spolu 278 m2 Dispozícia domu: Veľká vstupná chodba, predsieň, 2 veľké izby (obývacia izba a spálňa), kúpeľňa s vaňou a sprchovým boxom, kuchyňa, zimná záhrada, samostatné WC, menšia kotolňa a murovaná prístavba – sklad so vstupom z dvora. Dom prešiel rozsiahlou, no citlivou rekonštrukciou, vďaka čomu si zachoval osobité čaro a príjemný pocit domova. Väčšina rekonštrukčných prác prebehla v roku 2009: Budova postavená z pálených tehál bola zateplená, strecha opravená - nová škridlová strecha, nový bleskozvod, na streche sú 2 solárne panely. Boli osadené nové Eurookná s dvojsklom ako aj kvalitné drevené vchodové dvere, pôvodné interiérové dvojkrídlové dvere boli renovované. Nové rozvody: vymenená prípojka na kanalizáciu, vymenené boli rozvody vody, plynu ako aj nové elektr. vedenie. Pôvodná podlaha bola nahradená novou: nová betónová vrstva, podlahové kúrenie, v izbách laminátové parkety, inde keramická dlažba. Steny a strop boli upravené, a pokryté sadrokartónom. V spálni sa nachádza klimatizácia. Kúrenie ohrev TÚV zabezpečuje kondenzačný plynový kotol značky Lieber. V izbách sú radiátory. V dvoch izbách, kúpeľni a kuchyni je aj podlahové kúrenie. V prístavbe sa nachádza 300 litrový zásobník teplej vody, na streche sú dva solárne kolektory. Na záhradu sa vychádza zo zasklenej zimnej záhrady, pričom sklenené dvere a okná majú hliníkové rámy a izolačné dvojsklo. V prípade ak Vás spomínaná nehnuteľnosť oslovila kontaktujte nás na čísle: 0950 803 738 Cena : 195 000 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

195 000 €

195 000 €
Komárno