Predaj nehnuteľností — celá ponuka


Výhodná ponuka! Exkluzívne ponúkame pekný 3 izb. byt v Komárne  [19.6.2023]

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Komárne na 4 poschodí zatepleného obytného domu s 70 m2 podlahovou plochou. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou od podláh až po stropy a taktiež bola zmenená dispozícia bytu. - dispozícia: predsieň,kuchyňa,obývaca izba, 2 nepriechodné izby, kúpelňa s vaňou,samostatná toaleta,špajza,šatník - susedia sú tichí, parkovanie pri dome bezproblémové - v okolí bytového domu sú obchody,pošta,nemocnica,blízkosť do centra mesta Nový majiteľ tu nájde komfortné bývanie bez ďalších nákladov na rekonštrukcie. Cena: 93 000 Eur Pre bližšie informácie a obhliadky volajte prosím 0905 989 948. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa kúpy nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária zabezpečuje v rámci provízie všetky potrebné úkony k bezproblémovému prevodu vlasníckych na nového majiteľa, pre nás je samozrejmé prepísanie všetkých energií ihneď po odovzdaní nehnuteľnosti novému majiteľovi, kompletne zabezpečíme financovanie kúpy nehnuteĺnosti - vybavíme za Vás všetko od znaleckého posudku až po poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou. V prípade potreby vieme zabezpečiť vypratanie nehnuteľnosti a presťahovanie nábytku, taktiež vystaviť ,,potvrdenie o trhovej ceny nehnuteľnosti ,, potrebné pri dedičskom konaní.

93 000 €

93 000 €
Komárno

AKCIA! Prerobený 3 izbový byt na predaj v Komárne  [16.6.2023]

Ponúkame na predaj pekný svetlý 3 - izbový byt s dvomi loggiami v Komárne. Byt o rozlohe 67 m2 sa nachádza v zateplenej bytovke blízko od centra mesta. Dispozícia bytu : chodba, 3 nepriechodné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, šatník. Byt prešiel precíznou a rozsiahlou rekonštrukciou: - nové rozvody, nové elektrické vedenie, nová rozvodná skriňa, - laminátové parkety v izbách, keramická dlažba v kúpeľni a na toalete, - nové stierky a maľovka, sádrokartónové stropy so zabudovaným bodovým osvetlením, - kvalitná na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: zabudovaná umývačka riadu a elektrická varná doska značky Candy, pračka a zabudovaná chladnička s mrazničkou značky Whirpool, kameninový dres, elektrická rúra na pečenie a digestor vedúci do komína. - nové radiátory s termostatickými hlavicami, v izbách sú nové interiérové dvere so zárubňami, nové bezpečnostné vchodové dvere - z obývacej izby a kuchyne sa vychádza na dve priestranné loggie, k bytu patrí tiež väčšia murovaná pivnica a špajza. Dobrá lokalita - obchody, obchodné domy, nemocnica, zdravotné centrum, dobrá dostupnosť do mesta, ako aj na železničnú a autobusovú stanicu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: zateplenie, nové stupačky. V prípade ak hľadáte pekný 3 - izbový byt bez nutnosti ďalších investícií neváhajte nás kontaktovať na t. čísle: 0950 803 738 Cena: 104 900 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

104 900 €

104 900 €
Komárno

Chata s možnosťou celoročného bývania pri Komárne  [16.6.2023]

Iba u nás! Ponúkame na predaj chata so záhradou a garážou pri Komárne. Rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti vhodnej nie len na rekreáciu, ale aj na celoročné bývanie, ku ktorej by patrila pekná terasa, záhrada aj garáž? Exkluzívne vám ponúkame na predaj záhradu s chatou a upravenou záhradou v okrajovej časti Komárna. Stavebný materiál : pálená tehla, betónové základy, podlahy tvoria laminátové parkety, v kúpeľni je keramická dlažba. Chata pozostáva z izby spojenou s kuchyňou, kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom Podkrovie sa využíva ako spálňa spojená s pracovňou. Chata je z veľkej časti podpivničená: dva pivničné priestory – väčší pivničný priestor má betónovú podlahu. K chate bol dostavaný pekný drevený prístrešok a patrí k nej aj garáž o rozlohe 24,5 m2. Garáž má elektronicky otváranú bránu, plechovú strechu a je zateplená. Chata prešla výraznou rekonštrukciou: Z veľkej časti bola zateplená, okná boli vymenené za plastové, vchodové dvere sú bezpečnostné. Nová kuchynská linka so šporákom a práčkou, v obývacej izbe je elektrický krb. Vykurovanie zabezpečujú infrapanely a elektrický krb, ohrev TÚV zabezpečuje elektrický bojler ELIZ Záhrada má vlastnú studňu, na pozemku je žumpa. Dobré internetové pripojenie. Záhrada je pekná, upravená, s ovocným záhonom a stromami: hruška, slivka, jabloň, hurmikaky, jahody,.... . Pokojná lokalita, dobrí susedia, dobrá dostupnosť do mesta Komárno. Veľkou výhodou je blízkosť nábrežia Dunaja, ako aj cyklotrasy vedúcej po hrádzi! Výhodou sú tiež nízke režijné náklady. LV je čisté, bez ťarchy, jeden majiteľ. V prípade ak máte záujem o kúpu nehnuteľnosti vhodnej na rekreáciu ale aj na celoročné bývanie neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0950 803 738 Cena: 59 000 €. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

59 000 €

59 000 €
Komárno

Exkluzívne na predaj Vinica vo Virte  [15.6.2023]

Exkluzívne na predaj Vinica vo Virte! Ponúkame Vám na predaj záhradu - Vinicu v rekreačnej oblasti Berek pri obci Virt. Rozloha pozemku : 425 m2 Rovinatý pozemok, možnosť napojenia na elektrické vedenie vedúce pred pozemkom. Vyhľadávaná rekreačná oblasť : okolo ponúkanej záhrady - Vinice sa nachádzajú záhrady s murovanými chatkami, udržiavaná záhradkárska - viničná oblasť. Možnosť parkovania na prístupovej ceste pred pozemkom Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (16 km), kúpaliska Patince (3 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (31 km) Turisticky zaujímavá oblasť: Virtské jazero, vhodné na rekreačné účely, rybolov, vodné športy, blízkosť medzinárodnej cyklotrasy, v Radvani nad Dunajom bude sprevádzkovaná kompa. Výnimočná ponuka! V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na čísle: 0950 803 738 Cena: 9 800 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

9 800 €

9 800 €
Virt

Investičná príležitosť! Komerčný objekt v Dulovciach na predaj  [7.6.2023]

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj komerčný objekt v Dulovciach. Komerčný objekt vo veľmi dobrom technickom stave so širokými možnosťami využitia - komerčné účely, obchodný priestor, kancelária, ordinácia,..... Podlahová plocha ponúkaného objektu: 109 m2, rozloha spolu s pozemkom: 140 m2. Dispozícia objektu: vstupná chodba, veľká miestnosť s pultom, kancelária, kuchynka, sociálna miestnosť s toaletou a umývadlom, technická miestnosť, šatňa a sklad. Budova bola účelne navrhnutá a postavená podľa požiadaviek majiteľa: skolaudovaná bola v roku 2005 Stavebný materiál: Ytong, strecha sedlová: škridla. Stop bol zateplený Okná a dvere sú drevené, podlaha vyvýšená betónová s odolným PVC. Inžinierske siete: obecná voda, plyn, el. vedenie, káblový internet Telekom, napojenie na alarm Vykurovanie objektu a ohrev TÚV zabezpečuje kvalitný kotol značky Immergas napojený na termostat, v hlavnej miestnosti je klimatizácia. Bezbariérový vstup ako aj veľmi nízke režijné náklady (cca 100 EUR / mesiac) sú veľkou výhodou! Majiteľ vie poskytnúť dokumentáciu k objektu ako aj nový znalecký posudok. LV čisté bez ťarchy. Objekt s dobrou dostupnosťou a strategickou polohou pri hlavnej ceste kúsok od obchodu a obecného úradu. Vhodné ako komerčný objekt (lekáreň, predajňa, kancelária), možnosť prispôsobenia na bývanie, resp. ako investícia na ďalší prenájom. Cena: 39 900 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás kontaktujte na t. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

39 900 €

39 900 €
Dulovce

AKCIA! Rodinný dom v Komárne na leteckom poli na predaj  [3.6.2023]

Ponúkame na predaj pekný 4 izbový rodinný s dvojgarážou v Komárne Celková úžitková plocha domu: 137 m2 , zastavaná plocha: 77 m2, celková rozloha pozemku s budovami je 6 árov. Dispozícia rodinného domu: Prízemie: predsieň, kuchyňa, menšia izba (možnosť prepojenia s kuchyňou), obývacia izba, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, špajza, chodba, schodisko. Poschodie: 2 nepriechodné izby, balkón, veľká komora (možnosť prerobenia na kúpeľňu), samostatná toaleta Vedľa rodinného domu sa nachádza murovaná dvojgaráž, murovaná hospodárska budova, ako aj vyvýšená terasa za domom. Pod domom je čiastočne zariadený suterén, pod terasou je pekná klenbová vinná pivnica. Stavebný materiál: blok, strecha rovná – asfaltová, obnovená. Podlahy vo všetkých izbách tvoria pekné drevené parkety, v ostatných miestnostiach a na chodbe je keramická dlažba. Predmetná nehnuteľnosť je napojená na všetky potrebné inžinierske siete: plyn, kanalizácia, mestská voda, elektrické vedenie (230 V / 380 V), vlastná vŕtaná studňa Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol značky Protherm, ohrev TÚV plynový bojler. Dobrý, tichá lokalita s dobrou dostupnosťou do mesta, v blízkosti sa nachádzajú potraviny, škôlka ako aj vyhľadávaná reštaurácia. Blízkosť oddychovej zóny Mŕtveho ramena Váhu ako aj upravenej cyklotrasy vedúcej popri rieke Váh z Komárna do Kolárova je veľkou výhodou. Dom je v dobrom, technickom stave, pripravenú na úpravu podľa požiadaviek a očakávaní nového majiteľa. Nehnuteľnosť je bez ťarchy. Ak hľadáte samostatne stojaci rodinný dom s väčšou záhradou a dobrou dispozíciou neváhajte nás kontaktovať : 0950 803 738 Cena: 159 900 EUR Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. - Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod v lastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

159 900 €

159 900 €
Komárno

Na predaj pekný 4 izbový byt na v Komárne  [30.5.2023]

Hľadáte veľký svetlý 4 izbový byt do ktoré sa stačí iba nasťahovať? Z poverenia majiteľa vám ponúkame na predaj tento pekne prerobený byt s balkónom. Byt o rozlohe 82 m2 sa nachádza v zateplenej bytovke na začiatku VI. sídliska kúsok od centra mesta. Dobrá lokalita, ideálne poschodie, dobrí susedia. Správcom je SBD, nízke režijné náklady Dispozícia bytu : chodba, 4 izby (z toho jedna veľká obývacia izba), veľká kuchyňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatná toaleta, špajza. Z jednej izby sa vychádza na veľký, pevný balkón, k bytu patrí tiež vlastná pivnica Nehnuteľnosť prešla kompletnou a precíznou rekonštrukciou, čiastočne bola zmenená dispozícia bytu: - vymurované jadro, zväčšená kuchyňa o chodbičku spájajúcu kuchyňu s chodbou, kúpeľňa bola presunutá - podlahu v izbách tvoria laminátové parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. - novšia kuchynská linka, nové elektr. vedenie, nová rozvodná skriňa - steny boli vyrovnané, vystierkované, pekná maľovka - kúpeľňa s rohovou vaňou, sanita v kúpeľni a na toalete bola menená - vymenené vchodové dvere, v byte sú tiež nové interiérové dvere - plastové okná s vnútornými, resp. aj s vonkajšími žalúziami, - nové radiátory s termostatickými hlavicami, klimatizácia v každej izbe! Byt sa predáva aj s časťou vybavenia: kuchynská linka, elektrický sporák, digestor, elektr. varná doska, vstavané - roldorové skrine v izbách. Vyhľadávaná lokalita - začiatok VI. sídliska s dostupnosťou do centra, školy, škôlky, potraviny, lekári... . Ak hľadáte veľký 4 izbový byt s možnosťou okamžitého nasťahovania volajte na tel. číslo: 0950 803 738 Cena: 119 500 EUR

119 500 €

119 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Hurbanove  [26.5.2023]

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj vynovený komerčný objekt v Hurbanove Rozloha pozemku: 1672 m2, zastavaná plocha 349 m2, podlahová plocha je 528 m2 Nehnuteľnosť - priemyselná budova prešla kompletnou, precíznou rekonštrukciou. Je vhodná na výrobu, aj ľahšiu priemyselnú výrobu, opravárenskú činnosť, atď. Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z : Prízemie: dve prízemné miestnosti, dve sociálne zariadenia, schodisko, technická miestnosť s plynovými hodinami. Poschodie: veľká výrobná miestnosť, dve samostatné sociálne zariadenia, kancelária Do obidvoch prízemných miestností vedie elektronicky otváraná brána vhodná aj pre dodávky (2,5 x 2,4 m) Na prízemí vykurovanie objektu zabezpečujú úsporné infra. žiariče V sociálnych zariadeniach na prízemí a na poschodí ako aj v kancelárii je podlahové kúrenie. Na prízemí aj na poschodí sú úsporné stropné svietidlá. Stropy sú izolované, na prízemí tvorí podlahu nový pancierový betón. Inžinierske siete: vlastná žumpa, vlastná studňa, 120 Ampérový istič, plynové hodiny. Stavebný materiál: tehla Plastové okná s trojsklom, budova je zateplená. Pri budove je vytvorené parkovisko, možnosť rozšírenia budovy. Príprava na kamerový a poplašný systém - možnosť napojenia. Ak hľadáte kompletne zrekonštruovaný komerčný objekt s dobrým zázemím na výrobnú činnosť a nízkymi režijnými nákladmi neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena Dohodou Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

 
Komárno

Na predaj zrubový dom v Nesvadoch Ulica:   [17.5.2023]

Ponúkame na predaj krásny drevený zrubový dom v tichej lokalite v Nesvadoch-vhodný ako dlhodobá investícia. Zrub pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek,možnosť využitia ako celok,alebo osobitne.Je postavený zo smrekových guľatín (hrúbka od 40-50cm),ktoré sú zateplené ovčou vlnou. Podlahová plocha je 120m2+podlažie. Dispozícia dvoch bytových jednotiek pozostáva: 2kúpeľne,2 toalety,2 kuchyne, 6 izieb a 2 terasy. Rozloha pozemku je 400 m2. Inžinierske siete: elektrina,mestská voda,kanalizácia Výhodou je tichá lokalita obce,nový majiteľ má možnosť dokončiť nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv,taktiež ju na základe polohy využiť na prenájom. V obci Nesvady je dobrá občianska vybavenosť:základná škola,materská škola,pošta,mestský úrad, pošta, mestská polícia, kultúrne stredisko,obchody a známe termálne kúpalisko. Cena: 198 900 € V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle :0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

198 900 €

198 900 €
Nesvady

AKCIA! Pekný 3 izbový byt na predaj - výmenu  [11.5.2023]

Exkluzívne ponúkame na predaj - výmenu 3 izbový byt v Komárne Hľadáte pekný, svetlý 3 izbový byt, do ktorého sa stačí iba nasťahovať? Prerobený byt o rozlohe 70 m2 sa nachádza v zateplenej bytovke neďaleko pošty a budovy Tržnice. Poschodie: 7/7 Dispozícia bytu : chodba, 3 nepriechodné izby (z toho jedna veľká obývacia izba), väčšia kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým boxom, samostatná toaleta, veľká komora a špajza Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: - vo všetkých izbách sú laminátové parkety, pod ktorými sa nachádzajú pôvodné drevené parkety. - v kuchyni a na chodbe sú parkety - v kúpeľni a na záchode je nová keramická dlažba. - všetky okná sú nové - plastové s vnútornými žalúziami, vo dvoch izbách sú aj vonkajšie žalúzie - nové interiérové dvere, vchodové dvere sú tiež nové - bezpečnostné. - vymenená kuchynská linka, v stredovej zóne (kuchyňa, kúpeľňa) boli menené elektr. rozvody. - nové radiátory s termostatickými hlavicami, v spálni je klimatizácia - v kúpeľni a na záchode sú nové obkladačky, sprch. box a nová sanita V cene bytu je aj časť vybavenia - v zmysle dohody. Okrem kúpi je možnosť výmeny s doplatkom za 1. - 2. izbový byt na 6. alebo 7. sídlisku - bližšie informácie telefonicky alebo osobne v RK. Pekný výhľad na okolie, dobrá lokalita blízko centra mesta, Blízko školy, škôlky, pošty, nemocnice, obchodných domov, obchodov a dobrá dostupnosť na autobusová aj železničnú stanicu. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: zateplenie, nové stupačky, správcom je SBD Komárno Výhodný pomer: cena, rozloha, kvalita, lokalita V prípade ak hľadáte pekne zariadený 3 izbový byt s možnosťou okamžitého nasťahovania kontaktujte nás na t. čísle: 0950 803 738 Cena: 82 900 €

82 900 €

82 900 €
Komárno