Predaj nehnuteľností — celá ponuka


Na predaj veľký pozemok v Radvani nad Dunajom  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom. - rozloha pozemku:12 856 m2 - rozmery pozemku: cca šírka 53 x dĺžka 257 m - zadná časť pozemku s prístupom na breh rieky Dunaj. - inžinierske siete vedú pred pozemkom ( okrem kanalizácie) -zadná časť pozemku je vhodná na pestovateľskú činnosť, rekreačné účely, agroturistiku. Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, v súčasnosti prebiehajúce staveb. práce na sprevádzkovanie kompy. Zaujímavá investičná príležitosť! Cena 198 625 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

198 625 €

198 625 €
Radvaň nad Dunajom

Ponúkame na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Radvani nad Dunajom, - rozloha pozemku: 4469 m2. - rozmery sú cca 17 m x 262 m - nachádza sa pri hlavnej ceste - z pozemku je prístup k brehu Dunaja. - pred pozemkom sú všetky IS ( bez kanalizácie), Blízkosť historického mesta Komárna a komárňanskej pevnosti (20 km), kúpaliska Patince (6 km), štúrovského kúpaliska Vadaš a Ostrihomskej katedrály (29 km) Turisticky zaujímavá oblasť: cyklotrasa, v súčasnosti prebiehajúce staveb. práce na sprevádzkovanie kompy. Zaujímavá investičná príležitosť! Fotka pozemku je ilustračná! Cena: 95 000 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

95 000 €

95 000 €
Radvaň nad Dunajom

Výhodná ponuka ! Na predaj objekt v obci Zemianska Olča  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči. Areál pozostáva z hlavnej výrobnej budovy o rozlohe cca 450 m2, obslužnej budovy a veľkého oplotené dvora. Celková rozloha pozemku vrátane budov je 2 740 m2. Hlavná budova pozostáva z : centrálnej výrobnej miestnosti, chladiacej miestnosti, viacerých skladových priestorov (niektoré obložené keramickými obkladačkami), vonkajšieho murovaného skladu o rozlohe 74 m2, technickej miestnosti, kotolne, dvoch šatní, dvoch umyvárni (aj so sprchami) - dámske a pánske a viacerých sociálnych zariadení. Na poschodí sa nachádza väčšia miestnosť vhodná ako kancelária s výhľadom na centrálny prízemný priestor. Vo dvore areálu je samostatná murovaná budova o rozlohe 135 m2. Pozostáva z väčšej klimatizovanej miestnosti (vhodnej ako vrátnica - predajňa tovaru) a predizby s umývadlom. Súčasťou budovy je veľká murovaná garáž vhodná aj pre dodávku. Inžinierske siete: obecný vodovod, vlastná studňa, veľká žumpa, elektrické vedenie (napojenie na neďalekú trafostanicu 80 -100 ampérov) a plynové vedenie. Vykurovanie objektu zabezpečuje plynový kotol spolu s jedným náhradným kotlom napojeným na bojler. Okolo celého pozemku sa nachádza murovaný plot a dve prístupové cesty - vrátnica a vstupná brána Stavebný materiál: tehla. V budove, ktorá bola postavená v 60 -tych rokoch, naplno fungovala ešte v roku 2020. Ak hľadáte výrobno - komerčný objekt s úplným zázemím pre cca 20 zamestnancov neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 037 038 Aktuálna cena: 1 € Bližšie informácie v RK Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

 
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný priestor v Komárne  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj výnimočný komerčný priestor v Komárne. Dispozícia: hlavná miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Rozloha: 30 m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Inžinierske siete: elektrické vedenie, kanalizácia, vodovod, zavedený je internet. Ohrev TÚV zabezpečuje elektrický bojler. Objekt je napojený na alarm. Stavebný materiál: tehla Podlahy : v hlavnej miestnosti laminátová podlaha, v kúpeľni keramická dlažba, veľké drevené okná je možné využiť ako výklad. Miestnosť na nachádza na prízemí novšieho polyfunkčného objektu v centre mesta na pešej zóne. Výborná strategická poloha. Dobrá dostupnosť. Vhodné ako kancelária, menší obchodný priestor, prípadne ako kozmetický salón, kaderníctvo. V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Cena 54 000. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

54 000 €

54 000 €
Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt v obci Zemianska Olča. Objekt pozostáva z pozemku a dvoch prepojených hospodárskych budov. Predná budova s veľkou garážovou bránou o celkovej rozlohe 557 m2 je vedená ako sklad a v súčasnosti sa aj využíva na skladové účely. Zadná budova sa v súčasnej dobe využíva na chov dobytka, možnosť využitia aj na skladové účely v zmysle LV. Budovy sa predávajú aj s priľahlým pozemkom a prístupovou cestou o celkovej rozlohe 2250 m2. Celková rozloha prepojených budov : 1 283 m2, pozemku: 2 250 m2. Spolu: 3 533 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia nakladacej váhy - 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 V prípade vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

220 000 €

220 000 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Zemianskej Olči  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj veľký komerčný objekt v Zemianskej Olči. Celková rozloha areálu je: 14 635 m2 V ponúkanom areály sa nachádza viacero objektov (nehnuteľností) so zastavanou plochou : 3 364 m2. Z toho: 4 veľké skladové priestory: spolu 2 455 m2 Mlyn so zastavanou plochou: 642 m2 Vrátnica: 32 m2 garáž o rozlohe: 20 m2 Sociálna budova: 235 m2 V súčasnosti sa areál využíva na skladové účely a živočíšnu výrobu. Súčasťou je starší 3 podlažný mlyn s funkčným elektrickým vedením, rozsiahlymi suterénnymi priestormi, kvalitnou tehlovou konštrukciou a masívnymi drevenými trámami, ktoré vystužujú jednotlivé podlažia v interiéry mlynu. Podlahová plocha nehnuteľností: 4 648 m2 Areál je napojený na obecnú vodu, elektrické vedenie (aj veľké výkony - v areály je vlastná trafostanica), vlastná studňa, plyn - možnosť využitia šiestich propan-butánových zásobníkov - každý má objem 4 500 l Možnosť využitia váhy na nákladné vozidlá: 60 ton. Dobrá dispozícia - široká prístupová cesta, blízkosť železničnej stanice Nehnuteľnosť sa nachádza blízko hlavného ťahu: Komárno - Bratislava. Vzdialenosť od mesta Veľký Meder 10 km, hraničný priechod Medveďov 22 km, Dunajská Streda 30 km2. Ak máte záujem o kúpu areálu s vhodným zázemím na chovateľské, skladové, resp. výrobné účely neváhajte nás kontaktovať: 0950 803 738 Cena: 753 702 € Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

753 702 €

753 702 €
Zemianska Olča

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Komárna  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v centre Komárna. Úžitková plocha nehnuteľnosti: 306 m2, rozloha spolu s pozemkom a garážou: 383 m2 Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v historickej časti mesta na pešej zóne. Budova je polyfunkčná: na poschodí sa nachádzajú dva veľké samostatné bytu, na prízemí sú komerčné priestory. Dispozícia Poschodia: 1. byt: predizba, veľká vstupná hala, priestranná kuchyňa, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta, obývacia izba, spálňa, dve loggie 2. byt: predizba, veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou, obývacia izba, spálňa, 3 ďalšie priechodné izby, jedna loggia Vykurovanie ako aj ohrev TÚV v každom z bytov zabezpečuje samostatný kotol Protherm Panther. Každý z bytov má vlastnú klimatizáciu. Podlahy sú laminátové, v kuchyni a kúpeľni je keramická dlažba. Prízemie pozostáva z dvoch veľkých a jedného menšieho komerčného objektu. Väčšie komerčné priestory tvorí jedna väčšia miestnosť, zadný sklad a sociálna miestnosť s toaletou. Vhodné na vytvorenie predajne, prípadne kaviarne. Menší komerčný priestor slúži v súčasnosti ako kozmetický salón. Ponúkaná nehnuteľnosť je z polovice podpivničená. K domu patrí aj samostatný dvor o rozlohe 77 m2, v ktorom sa nachádza kovová garáž. Ak hľadáte veľkú polyfunkčnú nehnuteľnosť v centre mesta Komárno vhodnú na pohodlné bývanie ako aj na podnikanie neváhajte nás kontaktovať na čísle: 0950 803 738 Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena dohodou. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

 
Komárno

Ponúkame na predaj komerčný objekt - Zlatná na Ostrove  [8.3.2023]

Ponúkame na predaj obchodno - priemyselný objekt pri obci Zlatná na Ostrove. Nehnuteľnosť z roku 1986 pozostáva z troch vzájomne prepojených častí. Uvedená nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste I. triedy č. 63 vedúcej z mesta Komárno do Bratislavy, iba 10 km od okresného mesta Komárno. Dobré napojenie na nový cezhraničný most vedúci do Maďarska a na maďarskú diaľnicu (8 km). Rozloha pozemku: 4 601 m2, zastavaná plocha: 734 m2, celková úžitková plocha nehnuteľnosti je cca 930 m2 Murovaná budova slúži v súčasnosti ako autoservis a predajňa: farby-laky. Dispozícia nehnuteľnosti: Prízemie: tri veľké komerčné priestory, štyri sociálne zariadenia (kúpeľne s toaletou), šatňa, dve kancelárie a schodisko. Poschodie – podkrovie: dva kancelárske priestory, 2 sociálne zariadenia s toaletou a spojovacia chodba. V suteréne sa nachádza kotolňa. Pred budovou aj za ňou sa nachádzajú vybetónované a vyasfaltované plochy. Pred budovou je ohradené parkovisko s kapacitou pre 30 áut. Za budovou je väčší dvor vhodný na uskladnenie materiálu – možnosť prístupu nákladných vozidiel cez samostatnú kovovú bránu. Nehnuteľnosť prešla pred niekoľkými rokmi čiastočnou rekonštrukciou. V roku 2007 bol objekt oplotený. V roku 2012 bola opravená strecha budovy, budova bola čiastočne zateplená. Objekt s nadčasovým dizajnom a dobrou dopravnou dostupnosťou: (napojenie na cestu I. triedy, dve príjazdové cesty, samostatný prístup z pozemku do obce) ponúka široké možnosti využitia. Územný plán umožňuje využitie objektu na obchod a služby. Vhodné na výrobné ako aj obchodné účely, skladovo - logistický priestor, prípadne ubytovacie a reštauračné účely. Napojenie na všetky potrebné inžinierske siete: el. vedenie, plyn (vykurovanie objektu plyn. kotlom), mestskú vodu. opt. internet. Bezprostredná blízkosť čerpacej stanice a stanice STK. Na pozemku je veľkokapacitná žumpa. Možnosť napojenia na vysoké napätie (trafostanicu) je výhodou. V prípade záujmu o osobnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738 Cena: 325 000 EUR V prípade Vážneho záujmu dohoda možná. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

325 000 €

325 000 €
Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj komerčný objekt v Komárne  [8.3.2023]

Ponúkam Vám na predaj komerčný objekt v Komárne. Podlahová plocha ponúkaného objektu: 174 m2, úžitková plocha vrátane podkrovia: 200 m2. Dispozícia objektu: Veľká miestnosť s barovým pultom, dve menšie miestnosti (v súčasnosti jedna využívaná ako kancelária), chodba, zadná technická miestnosť - kotolňa, sklad, sociálne zariadenie a menšia kúpeľňa. Na poschodí sa nachádza jedna väčšia podkrovná miestnosť, hlavná miestnosť je z časti podpivničená - pivnica o rozlohe cca 15 m2. Stavebný materiál: pálená tehla, strecha sedlová, v objekte podlahu tvorí keramická dlažba. Inžinierske siete: samostatná žumpa, voda mestská, plyn, elektr. vedenie (230 V/ 380V), Budova z roku 1996 je v pôvodnom, ale technicky dobrom, zachovalom stave. Objekt je možné využívať vzhľadom na polohu naďalej ako pohostinstvo - nachádza sa v oblasti s veľkým pohyb zamestnancov, v blízkosti nie je stravovacie zariadenie. Veľké a početné okná po obvode hlavnej miestnosti je možné využiť aj ako výklad - vhodné aj ako obchodný priestor, kancelária. Objekt s dobrou dostupnosťou od hlavnej cesty - vhodná strategická poloha Cena: 112 500 € V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku nás neváhajte kontaktovať na t. čísle: 0905 989 948 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

112 500 €

112 500 €
Komárno

Ponúkame na predaj polyfunčnú budovu v Komárne  [8.3.2023]

Ponúkame Vám na predaj komerčný - polyfunkčný objekt. Budova sa nachádza v širšom centre mesta Komárno. Celková zastavaná plocha budovy vrátane pozemku (vnútornej terasy) je 300 m2. Úžitková plocha vrátane poschodia: cca 500 m2 Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia a 1. nadzemného podlažia. Nachádzajú sa v nej prevádzky: Prízemie: kaderníctvo, kozmetický salón, pedikúra, veľké pohostinstvo s : uzavretou terasou, barovým pultom, soc. zariadeniami, kuchyňou a z technickej miestnosti . Poschodie: Veľká zariadená posilňovňa s recepciou, väčšia terasa, pánska a dámska šatňa, 2 toalety. Budova je čiastočne podpivničená, má dobrú - strategickú polohu a dobrú dostupnosť od mesta, od VI. a VII. sídliska, ako aj od železničnej a autobusovej stanice. Budova je klimatizovaná, zabezpečená kamerovým systémom. V prípade ak máte záujem o väčšiu, novú polyfunkčnú budovu s viacerými zabehnutými prevádzkami, ktorá ponúka široké možnosti využitia a je zároveň zaujímavou investičnou príležitosťou neváhajte nás kontaktovať. Cena v RK. V prípade záujmu o bližšie informácie a o obhliadku objektu nás kontaktujte na tel. čísle: 0950 803 738 Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv. - poskytujeme komplexný realitný servis, - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

 
Komárno